Lietuvos senjorų šaudymo iš lanko čempionate – 3 alytiškių medaliai

Kovo 10 d. Alytuje vyko Lietuvos senjorų šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose. Šiose varžybose dalyvauti teisę įgauna 50-ies sulaukę sportininkai ir šįkart čempionate startavo beveik 30 lankininkų iš 7 skirtingų Lietuvos klubų.

Lankininkų klubo „Žaliasis lankas“ organizuotose varžybose puikiai pasirodė ir šeimininkai – Alytaus lankininkai, kuriems pavyko iškovoti 3 medalius. Geriausiai šįkart sekėsi paprastų lankų grupėje startavusiai Gintarei Markevičienei. Nors kvalifikacinėse varžybose ji užėmė antrą vietą, atkintamųjų pusfinalyje ir finale įveikusi Marijampolės atstoves Gintarė iškovojo aukso medalį ir tapo Lietuvos čempione! Dar du medalius alytiškiai pelnė paprastų ir skriemulinių lankų vyrų grupėse. Čia sidabro medaliais pasipuošė Algimantas Vileikis ir Gintaras Sakalauskas.

Ateinantį savaitgalį Utenoje vyks pagrindinės žiemos sezono varžybos – Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose. Jame planuoja dalyvauti beveik 20 Alytaus lankininkų, pasiryžusių demonstruoti savo geriausius rezultatus ir kovoti dėl čempionų titulų.