Metalo detektoriai – Naujos prevencinės priemonės Alytaus mokyklose

 Metalo detektoriai – Naujos prevencinės priemonės Alytaus mokyklose

Alytaus miesto savivaldybės administracija vasario 15 d. patvirtino įsakymą dėl lėšų skyrimo psichoaktyviųjų medžiagų prevencijai ir skyrė lėšų prevencinėms priemonėms įsigyti.
Moksleivių priklausomybė tabako gaminiams auga, todėl miesto savivaldybė deda dideles pastangas, siekdama kovoti su nepilnamečių žalingais įpročiais ir mokyklose imamasi įvairiausių prevencinių priemonių. 

„Planų ir idėjų, kaip įveikti nemenką su elektroninių cigarečių rūkymu ir psichotropinių medžiagų vartojimu susijusį iššūkį, turime daug, tikiuosi, kad bendromis švietimo įstaigų vadovų, pedagogų, tėvų, policijos pareigūnų savivaldybės ir visuomenės sveikatos specialistų pastangomis mums pavyks tai padaryti“, – tikisi Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Jurgita Šukevičienė.

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymu ir atsižvelgdama į visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos papunktį 13.2, Alytaus miesto savivaldybė skyrė lėšų psichoaktyviųjų medžiagų prevencinėms priemonėms.

Lėšos bus skirtos nepilnamečių narkotikų vartojimo ir platinimo prevencijos mokyklose bandomojo modelio įgyvendinimo projektui, psichoaktyviųjų medžiagų prevencinėms priemonėms – metalo detektoriams ir sintetinių kanabinoidų testams. 

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija
 

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių