Mirė Antanas Laugalis (video)

 Mirė Antanas Laugalis (video)

Šiąnakt (2017 10 03) ligoninėje mirė daugiškis Antanas Laugalis gim.1955 06 21 Babriškių šv. arkangelo Mykolo bažnyčios vargonininkas, laidos “Lietuvos balsas” dalyvis, visuomenininkas, puikus žmogus.

Dėl šio skaudžios netekties nuoširdžiai užjaučiame velionio artimiausius žmones žmoną Joaną dukrą Vaivą ir sūnų Liną.

Antanas Laugalis bus kremuotas, o  urna su pelenais bus šarvojama trečiadienį vėlai vakare apie 20-21 valandą Varėnos r. Babriškių bažnyčioje. Iš karto bus galima ir atvykti pagerbti velionį. Artimieji žada bažnyčioje būti visą naktį. Artimųjų prašymas: ateinantiems velionio atminimą pagerbti tik dviem baltais gėlių žiedais.


Daugiau skaitykite : http://www.danielius.net/straipsniai/antana-laugali-prisiminus

Šv.Mišios bus aukojamos ketvirtadienį 12 valandą, o po jų laidotuvės – čia pat prie Babriškių bažnyčios esančiose kapinėse, kuriose ir pageidavo būt palaidotas Antanas Laugalis.

A.Laugalis vargoninkavimo jaunystėje išmoko Kelmės r.Karklėnų bažnyčioje, po to pirmuosius vargonininko žingsnius žengė būtent šioje Babriškių bažnyčioje, kur po 4 metų darbo persikėlė į Daugų Dievo Apvaizdos bažnyčią, kurioje jo visi klausėsi net 25 metus. Tačiau paskutiniuosius savo brandžiausius 15 metų atidavė Babriškių bažnyčiai.

Siūlome prisiminti kaip Antanas giedojo kartu su maestro Virgilijumi Noreika, kaip puikiai apie A. Laugalį atsiliepė vyskupas ir pats maestro. Taip pat pasižiūrėkite kaip Antanas vienas, po to su žmona Joana kartu giedojo Meškasalio kaimo kapinėse, taip pat jo interviu kaip jis pats pradėjo mokytis muzikinio rašto,  bei kaip pateko į   “Lietuvos balso”laidą., taip pat ištrauka kaip jiedu sveikino Danielius.net 5-rių metų gimtadienio proga.

Jo nuostabaus balso tikrai niekada neužmiršime. Amžiną Jums atilsį, Antanai.


Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių