Miroslavo rudens šventė (foto+video)

 Miroslavo rudens šventė (foto+video)

Lapkričio 19-ąją Miroslavo kultūros namuose vyko seniūnijos šventė „Muzikos ir dainų aruodas“. Linksmas dainas dovanojo Miroslavo skyriaus mėgėjų meno kolektyvai, Simno skyriaus vokalinis ansamblis „Credo“, o šventę vainikavo legendinės grupės „Dinamika“ koncertas.
Į šventę atvyko Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, savivaldybės tarybos nariai, LR Seimo narė Vaida Giraitytė-Juškevičienė, Miroslavo seniūnijos seniūnė Oksana Čeponienė.
Savivaldybės vadovas Algirdas Vrubliauskas sveikino Miroslavo krašto gyventojus ir džiaugėsi jų gausa, sakė, kad smagu matyti pilną salę žiūrovų, daug gerų kolektyvų, jausti gerą susirinkusiųjų nuotaiką.
„Vasarą rinkomės šalia Kultūros namų, buvo daug erdvės, daug žmonių susirinko. Šįkart, važiuodamas čia, galvojau – ruduo, šalta, ar kas nors ateis per laukus? Bet, neradęs vietos automobiliui, supratau – jie ir vėl visi čia! Šaunuoliai! Nenustokime džiaugtis vieni kitais ir gražia bendryste, kaimynyste“, – sakė meras.
Po koncerto visi žiūrovai ir svečiai buvo kviečiami į smagią vakaronę su nenuilstančiu Kultūros centro darbuotoju Dainiumi Juozapavičiumi.
Alytaus rajono savivaldybės informacija

Video:


Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių