Netradicinėje pamokoje Butrimonyse susipynė šokis, futbolas ir menas

 Netradicinėje pamokoje Butrimonyse susipynė šokis, futbolas ir menas

Gruodžio 5 d. Butrimonių gimnazijoje įvykęs sportinis renginys, kurį inicijavo Neformaliojo vaikų švietimo programas vykdantys laisvieji mokytojai: butrimoniškis Valdas Valvonis ir daugiškis Sigitas Junevičius įrodė, kad tinkamai, kūrybingai ir kryptingai organizuojant fizines veiklas galima ne tik įskiepyti pradinių klasių mokiniams meilę kūno kultūrai ir sportui, bet ir geromis emocijomis užkrėsti  mokytojus.

             Šį kartą netradicinėje pamokoje, kurioje susipynė kūrybiškumas, dailė, šokis, muzika ir, žinoma, kūno kultūra dalyvavo  neformaliojo  švietimo programų “Bendro fizinio paruošimo būrelis” ir “Futbolo pratybos vaikams ir jaunimui” dalyviai iš Butrimonių gimnazijos, Daugų Vlado Mirono gimnazijos ir Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo daugiafunkcio skyriaus.

         Kiekviena komanda puikiai įveikė pirmąją  užduotį- sugalvojo  pavadinimą, šūkį ir, vadovaujant šokio mokytojai Živilei, pradėjo judėti nuotaikingu šokio ritmu. Nors pirmieji prakaito lašai pradėjo byrėti jau po šios veiklos, apšilimą tęsė mokytojas Sigitas. Pasitelkęs futbolo elementus, mokytojas dar labiau sužadino mokinių norą kuo greičiau išbėgti į aikštę.

         Varžybos buvo draugiškos, bet nė viena komanda nenorėjo pralaimėti ir virė pačios įnirtingiausios kovos, pareikalavusios ne tik techninio, taktinio pasiruošimo, bet ir didelių emocinių iškrovų. Sporto salės švieslentė rodė tik sužaistą laiką, tačiau kiekvienos komandos futbolininkai, o tikriausiai ir treneriai, mintyse skaičiavo ir įmuštus bei praleistus įvarčius, kurie padės planuoti kitas užsiėmimų veiklas. Na, o tai, kad po kiekvienų varžybų varžovai vieni kitiems spaudė rankas  rodo, kad čia visgi svarbiausia geros emocijos ir puikiai praleistas laikas.

Dar viena renginio veikla- futbolo atrakcijos. Vienoje jų- “Baudinių karaliaus”- galėjo dalyvauti visi norintys. Ir čia buvo išrinkti geriausi puolėjai ir geriausias vartininkas, jais tapo puniškė Eva Jankauskaitė, daugiškiai Martynas Gecevičius ir Titas Katelynas.

O kitoje- “Futbolo kėglių” rungtyje varžėsi komandų kapitonai: Ugnė Montvilaitė, Titas Okmanas ir Airūnas Baležentis. Pastarasis daugiškis ir tapo nugalėtoju. Jis, ir “Baudinių karaliaus” nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais bei prizais. Neliko nuskriausti ir kiti komandų žaidėjai, jie draugiškai dalijosi pirmuosius Kalėdų senelio atneštus saldumynus…ir išgirdo pažadą, kad kitas nuotaikingas renginys jau netrukus vyks kitoje mokykloje- Dauguose. 

Butrimonių gimnazijos informacija


Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių