Pasieniečiai: „Prašome vidaus reikalų ministrės iki kadencijos pabaigos nieko nedaryti“

 Pasieniečiai: „Prašome vidaus reikalų ministrės iki kadencijos pabaigos nieko nedaryti“

Nacionalinė pasienio pareigūnų profesinė sąjunga, atstovaujanti Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnus, matydama, jog vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė negirdi pasieniečių, o ji pati ir Vyriausybė jau galimai atbuko protestams gatvėse, šiandien Youtube kanale, kaip kitokią protesto formą, išplatino vaizdo medžiagą, kuria išreiškia nusivylimą dėl dalies ministrės kadencijos metu priimtų sprendimų ir darbų, svarbių Valstybės sienos apsaugos tarnybos veiklai, Lietuvos žmonių saugumui ir pareigūnų bendruomenei.

Pasak Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos susivienijimo pirmininko Rimanto Liepos, jeigu ministrė įsiklausytų į pasieniečių perspėjimus, pasirengimas iš anksto galimoms problemoms bei situacijoms leistų jas spręsti efektyviau ir būtų mažiau skausmingas valstybės biudžetui, nei skuboti sprendimai užklupus krizėms.

Nacionalinė pasienio pareigūnų profesinė sąjunga prašo visų atidžiai pasižiūrėti išplatintą vaizdo medžiagą, ja pasidalinti su pažįstamais ir bičiuliais, galbūt tai padės atverti, mūsų nuomone, aklinai uždarytus vidaus reikalų ministrės komunikacijos kanalus ir suprasti, kad vidaus reikalų ministrės nuveikti darbai galimai yra tik viešųjų ryšių akcijos skirtos pasikelti savo reitingus, bet ne realiai rūpintis pareigūnais ar viešuoju saugumu.

Tai pirmasis pasieniečių protesto „Prašome vidaus reikalų ministrės iki kadencijos pabaigos nieko nedaryti“ etapas, jų bus ir daugiau.

Nuoroda į Youtube vaizdo medžiagą čia: https://youtu.be/y5LUbLBMmjM

BNS informacija

Asociatyvi nuotrauka

Naujienos iš interneto

1 Komentaras

  • Dzievuliau brangus, užuojauta gerbiamiems pasieniečiams ir visai VRM sistemai, kada atkūrėme nepriklausomybę, pasienis buvo KAM sudėtyje, tada tokių šposų nebūdavo, o dabar kuo toliau tuo gražiau. Aplamai su ministrėmis nepasisekė tiek VRM, tiek KAM kažkada, vyko tik ardomoji veikla. Duok Dzievuliau visiems pareigūnams ramybės ir taikos ateityje…

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių