Paskutinį vasaros savaitgalį – Alytuje vyks didžiausias regione autosporto festivalis

 Paskutinį vasaros savaitgalį – Alytuje vyks didžiausias regione autosporto festivalis

Ketvirtą kartą Dzūkijos sostinėje – kvapą gniaužiantis, azartiškas ir visiškai nemokamas „Alytaus adrenalino festivalis’23”, kuris šįkart lauks vyks net dvi dienas rugpjūčio 26–27–os savaitgalį. Šis renginys apjungs net kelias skirtingas legalias automobilių lenktynių rūšis mieste, pasiūlys pramogų visai šeimai, daugybę sportinių užsiėmimų ir šeštadienio vakarą kvies pasilinksminti sparčiai populiarėjančios grupės „Hypocrite“ koncerte!

„Drago gerbėjai iš visos Lietuvos puikiai žino Alytų – trejus metus čia rengiame didžiules legalaus drago lenktynes, kurios praėjusiais metais iš Pramonės rajono persikraustė arčiau miesto centro į Naująją gatvę. Festivalis auga ir šįkart dalyvių ir žiūrovų lauksime pasiūlydami daugiau garso, greičio ir pramogų“, – vardija vienas iš festivalio organizatorių, įstaigos „Legalus dragas“ vadovas Aivaras Rudzis.

Paskutinį vasaros savaitgalį Alytuje vyks ne tik drago, bet ir greituminio slalomo, geriau žinomo, kaip „Street Race“ nacionalinėse varžybos. Renginys pradės simboliškai – išlydint bei pasitinkant “Orlen Ladies Go” pramoginio ir orientacinio ralio  dalyves, kurios šįkart varžysis Alytaus krašte.

„Jau ketvirtus metus kviečiame aktyvias, vairuojančias moteris iš visos Lietuvos sudalyvauti „Ladies Go“ raliuose. Džiaugiamės, kad šį kartą prisijungsime prie tokio aktyvaus festivalio Alytuje  – adrenalino mūsų renginiuose taip pat netrūksta, todėl tikrai puikiai derėsime ir trankiai uždarysime vasaros sezoną. Esame paruošę nemažai siurprizų alytiškiams ir miesto svečiams, mūsų dalyvių paradą miesto gatvėmis ir įvairiausios atrakcijos bei loteriją „Orlen” degalinėje, scenoje – „Ocdeco” laisvalaikio drabužių kolekcijos pristatymą. Labai kviečiame aktyvias moteris jungtis prie mūsų renginio ir pabandyti laimėti net 1000 eurų čekį degalams”, – entuziazmo nestokojo moteriško ralio organizatorė Raimonda Jagminaitė.

Prie visų šių autosporto renginių, lauks ir daugybė pramogų visai šeimai, sporto ir edukaciniai užsiėmimai vaikams, prekybos zona tėvams.

„Alytaus adrenalinas 2023“ vyks visą savaitgalį Naujojoje gatvėje, aikštėje prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro, o 3×3 tipo krepšinio varžybos – Jaunimo parke.

Alytų puikiai žino ne tik drago gerbėjai – čia oficialios įvairių autosporto disciplinų varžybos miesto gatvėse organizavimas skaičiuojamas dešimtmečiais.

„Džiaugiamės galėdami po dviejų metų pertraukos į Alytų sugrąžinti ir greituminio slalomo čempionato etapą, tik šį kartą iš Pramonės rajono perkeliame varžybas į Naująją gatvę, taip priartindami jas arčiau žiūrovų. Prie mūsų prisideda ir sportinę varžybų dalį užtikrins itin gerai tarp sportininkų tarpe vertinamas automobilių sporto klubas „Marimotorai“, todėl esame tikri būsimo renginio kokybe ir, žinoma, saugumu. Alytuje vyks jau penktasis etapas, metinėje čempionato įskaitoje svarbus kiekvienas taškas, todėl tikimės išvysti azartišką kovą dėl kiekvienos sekundės ar jos šimtųjų dalių”, – sako vienas iš „Street Race“ organizatorių, įstaigos „Jaunasis lenktynininkas“ vadovas Lukas Jaruševičius.

Nors greituminio slalomo čempionate varžosi profesionalūs sportininkai, dalyvauti varžybose gali bet kas norintis ir turintis visiškai standartinį automobilį, o su tėvų sutikimu ir priežiūra netgi nepilnamečiai.

„Lietuvos „Street race“ čempionate važiuoju jau penktą sezoną, savo asmenine patirtimi galiu patvirtinti, kad tai puiki galimybė saugiai patenkinti adrenalino poreikį, tuo pačiu ir tobulinant savo vairavimo įgūdžius bei elgseną ekstremaliose situacijose“ – teigia Lukas, pats oficialiose autosporto varžybose dalyvaujantis nuo 11 metų amžiaus.

Tuo įsitikinti galės ir ekstremalų sportą mėgstantys žiūrovai, kuriems planuojama šeštadienį sudaryti galimybes patiems išbandyti varžyboms parengtą trasą. Taip organizatoriai nori pabrėžti, kad varžytis reikia legaliuose autosporto renginiuose, gerbti kelių eismo taisykles ir nekelti pavojaus nei sau, nei kitiems.

Visas festivalio varžybas ir koncertus bus galima stebėti nemokamai – tikimąsi, kad paskutinis vasaros savaitgalis Alytuje taps įsimintinu visiems ne tik alytiškiams, bet ir miesto svečiams.

Plačiau apie renginį www.alytausadrenalinas.lt

Renginį remia Alytaus miesto savivaldybė.

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių