Pivašiūnų gimnazijos mažųjų mokinių susitikimas su teta KŪ-KŪ (foto)

 Pivašiūnų gimnazijos mažųjų mokinių susitikimas su teta KŪ-KŪ (foto)

Žinoma rašytoja Violeta Palčinskaitė yra pasakiusi: „Vaikas, į kurio galvelę įkrito tas amžino gėrio ir grožio grūdas, negali užaugti blogu žmogumi.“ Kūrėja taikliai pastebėjo meno poveikį mažajam žmogui, nes jis daro įtaką vaiko emocinio intelekto ugdymui, estetinio skonio formavimui ir net psichinei sveikatai.

Pas Pivašiūnų gimnazijos mažuosius mokinukus atvyko Burtininkas Dyvas (animatorius, iliuzionistas Vytautas Diržininkas) bei teta “KŪ-KŪ” (Hana Stanislava Šumilaitė), visus stebino savo magiška bei linksma programa. Burtininko Dyvo pasirodymas praturtino gera nuotaika, energija, žaismingumu. Tuo tarpu teta “KŪ-KŪ”, kuri tarsi “iškritusi iš laikrodžio” dažnai nesupranta įvairių dalykų, todėl vaikai jai padeda susivokti šiame gyvenime. Ji linksma, naivi, išradinga ir juokinga. Į šį burtininko Dyvo bei tetos “KŪ-KŪ” pasirodymą buvo  įtraukti dalyvauti mokytojai  ir mokiniai, jie kartu padėjo atlikti tiek magiškus pokštus, triukus, tiek įvairias smagias užduotis. Po renginio mažiesiems Pivašiūnų gimnazijos mokinukams liko geri neišdildomų akimirkų prisiminimai.

Teatras… Paslaptingas, tikras netikras pasaulis, kuriame spalvos ryškesnės, žodžiai garsesni, jausmai gilesni. Jei vaikystėje teko lankytis teatre, dažnas pirmąjį savo matytą spektaklį prisimename visą gyvenimą. Jei ne spektaklį, tai bent atmosferą, kuri nuteikė ypatingai ar kaip kitaip įsirėžė į atmintį. Vaikystės teatre lengva juoktis ir pravirkti, blogį atskirti nuo gėrio, melą nuo teisybės, nes vaikai į pasaulį žiūri paprasčiau, sąžiningiau ir nuoširdžiau, o teatras tą požiūrį formuoja savita, tikrųjų vertybių linkme.

Mes visi juk kartkartėmis norime pabėgti nuo rutinos, todėl magiškos minutės su burtininku Dyvu – leido nusišypsoti, nusistebėti bei pasinerti į magišką burtų pasaulį, o teta “KŪ-KŪ”  pasirūpino, kad visiems netrūktų vitamino C.  

 

Pivašiūnų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija 


Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių