Pokyčiai Luksnėnuose: sutvarkytas kelias, apšviesta gatvė

 Pokyčiai Luksnėnuose: sutvarkytas kelias, apšviesta gatvė

Alytaus rajono Luksnėnų gyvenvietėje eismo sąlygos tapo saugesnės ir transporto priemonių vairuotojams, ir pėstiesiems. Vienoje gatvėje įrengtas ilgai lauktas apšvietimas, kita išasfaltuota.

Apšviesta 700 m Aniškio gatvės Luksnėnuose atkarpa, taip padidinant vietovės saugumą. Gatvėje pastatytos 26 metalinės atramos su moderniais, energiją taupančiais LED šviestuvais.

„Sutemus čia buvo nesaugu tiek vairuotojams ir jų keleiviams, tiek pėstiesiems. Šioje gatvėje yra apie 20 sodybų, kuriasi naujakuriai, todėl džiaugiuosi, kad pagaliau čia bus ne tik saugiau, bet ir jaukiau, tvarkingiau“, – sakė Alytaus rajono merė Rasa Vitkauskienė.

Sutvarkytas apšvietimas ne vienintelis Alytaus rajono savivaldybės įgyvendintas darbas Luksnėnuose. Čia taip pat vyko kelio Ūdrija–Aniškis–Luksnėnai remonto darbai. Suremontuota 760 m atkarpa. Išasfaltavus kelią, taip pat sutvarkyti kelkraščiai bei pakelės.

Nors gatvė apšviesta, kelias suremontuotas, tačiau savivaldybės Saugaus eismo komisijos pirmininko pavaduotojas, vicemeras Aurimas Truncė  ragina kelyje būti atidiems, vairuoti saugiai, o pėstiesiems primena tamsiuoju paros metu turėti atšvaitus. Šviesą atspindinčios priemonės gali apsaugoti nuo skaudžios nelaimės. 

Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių