„Popkultūros“ premjera: daina, skirta trankiai vasarai kurorte

 „Popkultūros“ premjera: daina, skirta trankiai vasarai kurorte

Pernai debiutavusiai grupei „Popkultūra“ ši vasara ypatinga: koncertai po Lietuvą, nauji įrašai ir įspūdžiai. „Važinėjam po šalį ir kelionėse rašom dainas, todėl pristatom dar vieną“, – džiaugiasi Valdas Kabutavičius, „Popkultūros“ vokalistas, kelyje praleidžiantis ne vieną valandą.

Šįkart dueto daina – apie pramogas kurorte. „Apimti vasariškos nuotaikos iš esmės parašėm instrukciją, ką reikia veikti ten nuvažiavus. Mūsų receptas paprastas – pajudėt ir netingėt!“, – šypsosi grupės narys Emilis Lingė, cituodamas naujos dainos „Kurortas“ priedainį.

Taigi, į „Popkultūros“ diskografiją gula dar vienas vasariškas singlas, o grupės nariai tikisi, kad jis sulauks klausytojų dėmesio.

„Pirmieji koncertai mus pradžiugino – pamatėme ir išgirdome, kaip publika mėgsta „Gal tu suprasi“ ir kitas „Popkultūros“ dainas. Dainuojanti auditorija – pats geriausias choras! „Kurortą“ atliksime artimiausiuose koncertuose liepos mėnesį, todėl gerbėjai jau gali pradėti mokytis dainos tekstą“, – šmaikštauja V. Kabutavičius.

Grupės planuose – net kelios premjeros. Pasak „Popkultūros“ atlikėjų, kai kurios iš jų klausytojams bus girdėtos, nes dainos atgims po bemaž 30 metų pertraukos.

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių