Punioje paminėta Lietuvos kariuomenės diena

 Punioje paminėta Lietuvos kariuomenės diena

Artėjant Lietuvos kariuomenės dienai Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkciame skyriuje lapkričio 21 d. lankėsi svečiai iš KASP Dainavos 1-osios rinktinės 102 kuopos. Kariuomenė siekia bendradarbiavimo su visuomene, dažnai lankosi mokyklose, kas mėnesį organizuoja susitikimus su jaunaisiais šauliais, ugdo patriotinę dvasią jaunimo širdyse. Taigi ir šis susitikimas buvo puiki proga mokiniams pasijusti ,,kareivėliais“, nes svečiai savanoriai Marius Grigaitis ir Gražvydas Čepulis  paruošė įvairias kareiviškas užduotis.
Vyko komandinis darbas: mokiniai kompaso pagalba atliko užduotis žemėlapyje, rinko balus, bandydami pažinti karinę techniką, teko ,,pagelbėti sužeistajam“, greitį ir sumanumą ,,matavo“ kuprinės nešimo užduotyje, o galiausiai vyko šaudymo estafetė – mokiniai išbandė taiklumą AIR SOFT šautuvu. Renginio pabaigoje aktyviausi dalyviai buvo paskatinti dovanėlėmis su Krašto apsaugos savanorių pajėgos Dainavos apygardos 1-osios rinktinės atributika.
Taigi susitikimas su šauliais savanoriais Mariumi bei Gražvydu prakalbino Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus mokinius, mokė juos draugiškumo, susiklausymo, palaikymo vieni kitų  ir dovanojo pilietiškumo bei patriotiškumo pamoką. Taip buvo paminėta Lietuvos kariuomenės diena.

Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus informacija

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių