Punioje pradinukai varžėsi dailyraščio konkurse

 Punioje pradinukai varžėsi dailyraščio konkurse

Kovo 12 d.Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkciame skyriuje vyko Alytaus rajono pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas,,Dailus raštas puošia mano kraštą”. Jo tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašto įgūdžius.Konkurse dalyvavo po vieną 1-4 klasių mokinį iš kiekvienos Alytaus rajono mokyklos.

Renginio pradžioje visus dalyvius pasveikino Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus vedėja Ineta Mikalonytė-Stankevičienė, kuri priminė, kad dailiai, tvarkingai ir taisyklingai lietuviškai rašyti turėtų kiekvienas save gerbiantis Lietuvos pilietis, nes tai yra vienas iš kultūringo, išsilavinusio žmogaus požymių.

Visi konkurso dalyviai pagal savo amžiaus grupes gautus tekstus per keturiasdešimt penkias minutes turėjo perrašyti į jiems skirtus lapus. Mokiniai, susikaupę ir rimtai nusiteikę, puikiai atliko konkursines užduotis. Kol komisija tarėsi ir vertino atliktus darbus, Punios kultūros namų meno vadovė Laimutė Žūsinienė visus pradinių klasių mokinius pakvietė aplankyti Punios piliakalnį ir supažindino su jo istorija.

Dailyraščio konkurso vertinimo komisija, vertindama dailyraštį, atsižvelgė į teksto išdėstymą, rašto aiškumą ir tolygumą, darbo estetiką ir apdovanojo geriausių darbų autorius diplomais, o visus dalyvius padėkos raštais. Trečios vietos diplomais apdovanoti buvo Simno gimnazijos 1 klasės mokinė Skaistė Savulytė ir 2 klasės mokinė Smiltė Armanavičiūtė, Daugų Vlado Mirono gimnazijos 3 klasės mokinė Aida Marija Stivanello bei Daugų Vlado Mirono gimnazijos Makniūnų pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus 4 klasės mokinė Andrėja Mockevičiūtė. Antro laipsnio diplomus gavo Daugų Vlado Mirono gimnazijos 1 klasės mokinė Kamilė Lenartavičiūtė, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos 2 klasės mokinė Goda Gudukaitė ir 4 klasės mokinė Saulė Zenkevičiūtė bei Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus 3 klasės mokinė Saulė Šimanskaitė. Prizininkais tapo Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus 1 klasės mokinys Elijas Šaparavičius, Miroslavo gimnazijos 2 klasės mokinė Gabija Marcinonytė, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos 3 klasės mokinė Aurėja Kariniauskaitė bei Simno gimnazijos 4 klasės mokinė Viltė Sebestinaitė. Sveikiname nugalėtojus ir juos ruošusias mokytojas!

Norime pasidžiaugti, kad yra labai daug tvarkingai, taisyklingai rašančių Alytaus rajono pradinių klasių mokinių. Linkime, kad dailaus rašto, kaip vertybės,neprarastų šiais technologijų laikais.

Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus informacija


Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių