Rajono meras susitiko su Kančėnų gyventojais

 Rajono meras susitiko su Kančėnų gyventojais

arsa.lt

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, administracijos direktorius Aurimas Truncė, mero padėjėjas Ramūnas Bielevičius susitiko su Kančėnų gyventojais. Žmonės valdžiai išsakė bendruomenės ir asmenines problemas, prašė pagalbos joms spręsti.

„Susitikti norim, turim bendrauti ir bendradarbiauti“,

– sakė susitikimą su Daugų seniūnijos Kančėnų kaimo gyventojais pradėjęs rajono meras A.Vrubliauskas ir kvietė aptarti problemas, kurias girdi iš kaimo gyventojų.

Kančėnuose veikia bendruomenė „Kartų namai“, kuri prašo savivaldybę skirti lėšų patalpų šildymui. Pasak jos vadovės Monikos Ražanauskienės, komunalinėms reikmėms – šildymui, elektrai, šiukšlių tvarkymui, vandeniui – per metus reikia apie 10 tūkst. Lt, kurie surenkami iš bendruomenės nario mokesčio, pinigų duoda jų vaikai. Pasak mero, savivaldybė gali finansiškai prisidėti prie bendruomenės vykdomų projektų, o išlaidas šildymui galėtų sumažinti ne skirdama lėšų, o galbūt perėmusi salės pastato rūsyje priežiūrą ir administravimą.

Kančėnų gyventojai susitikime su savivaldybės vadovais pageidavo mažesnės  vandens kainos ir kokybes. Nors vandens nugeležinimo ir valymo įrenginiai kaime įrengti, tačiau pasak gyventojų, vanduo neskanus, balzganas.

„Vanduo rajone yra vienas brangiausių šalyje, nes tiekimo tinklas platus, tai didelė problema, tačiau pigesnės kainos žadėti negaliu, bet dėl  kokybės reikia aiškintis“,- sakė rajono meras A. Vrubliauskas.

Savivaldybės vadovai išklausęs žmonių pageidavimus ieškos galimybių kaime įrengti  sporto aikštyną, jei gyventojai pageidaus, su treniruokliais suaugusiems, išvalyti ežero pakrantę ir įrengti paplūdimį, sutvarkyti daugiabučio, kuriame apsilankė, stogą, pasiaiškins dėl rūšiuotų atliekų išvežimo.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių