Rasa Vitkauskienė – Alytaus rajono savivaldybės tarybos narė

 Rasa Vitkauskienė – Alytaus rajono savivaldybės tarybos narė
Danielius Jakubavičius
Norėjau trumpai skaitytojus supažindinti su Alytaus rajono savivaldybės tarybos 2015-2019 m.kadencijos  nariais, tačiau tik keletas iš jų (Vytautas Zubras, Ramunė Gaisrienė, Gintautas Radžiukynas) greitai ir paprastai atsakė į užduotus klausimus(ką mano apie savo atliktus darbus ir pan), kitiems gi sutrukdė partijų vadovai, neatlikti žemės ūkio darbai, betarpiškas sulčių spaudimas, net būsimas kandidatavimas į rajono merus. Galiu drąsiai pasakyti: esu nusivylęs daugeliu iš jūsų, atrodo tuoj savęs pradėsite bijoti…
Atsakymus atsiuntė daugiškė tarybos narė Rasa Vitkauskienė:

 1. Nuo kada esate Alytaus rajono savivaldybės tarybos nare?
Alytaus rajono savivaldybės tarybos nare esu nuo 2015 m. 

2. Ar jūsų deklaruota gyvenamoji vieta atitinka dabar esamą gyvenamąją vietą?
Mano deklaruotos gyvenamosios vietos adresas ir dabar esamos gyvenamosios vietos adresas nesutampa. 

 
3. Ką planavote nuveikti taryboje ir kas pasisekė ar nepasisekė nuveikti?
Taryboje mano prioritetai buvo ir išliko iki šiol tie patys: nedarbo mažinimas rajone, didesnės paramos smulkiam ir vidutiniam verslui, bendruomenėms, ūkininkams, jaunimo iniciatyvoms skyrimas, socialinės atskirties mažinimas, vaikų ir jaunimo užimtumas, rajono kelių, gatvių tinkama priežiūra ir gyvenviečių apšvietimo plėtra, bešeimininkio turto sutvarkymas ir žinoma teikiamų tarybai ir joje priimamų sprendimų skaidrumas, pagrįstymas. Šiais klausimais atkyviai pasisakydavau taryboje.

4. Ar palaikote ryšį su Alytaus rajono žmonėmis, savo rinkėjais? Dalyvaujate renginiuose, skambina jums su prašymais ir panašiai?
Ryšį su Alytaus rajono žmonėmis palaikau nuolat, kiekvieną dieną. Ne vienas rajono gyventojas yra kreipęsis pagalbos, patarimo vienu ar kitu klausimu. Ne vienam esu padėjusi parašyti raštus, kreipimusis tiek į rajono merą, administracijos direktorę, tiek į kitas valstybines institucijas. 
Renginiuose skirtuose valstybinėms šventėms paminėti visuomet stengiuosi sudalyvauti, kituose pagal galimybes, kai vaikučiai atleidžiama nuo mamos pareigų. 

5. Kokius dar taryboje gvildensite klausimus ir problemas per likusius kadencijos mėnesius?
Jau tos kadencijos liko labai mažaiEmoji o jeigu rimtai, tai visus tuos klausimus kuriuos nurodžiau prioritetiniais. 

6. Ar ketinate kandidatuoti kituose savivaldos rinkimuose? 
Galutinis sprendimas šiuo klausimu nepriimtas. 
Ačiū.
Alytusplius.lt nuotraukos

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių