Rezidentai ateityje kviečiami dirbti Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje

 Rezidentai ateityje kviečiami dirbti Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje

Įtikinėti rezidentus, kad Alytaus ligoninė – patraukli rezidentūros bazė, ilgai nereikia. Juk čia netrūksta tobulėjimo galimybių, inovatyvių sprendimų, modernių technologijų ir net finansinių, karjeros perspektyvų!

Tokią patirtį iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) organizuojamos Rezidentūros bazių mugės parsivežė Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės atstovai. Ten jie bendravo su rezidentais ir kvietė rezidentūrą rinktis Alytaus ligoninėje.

„Apie puikias rezidentūros mūsų ligoninėje galimybes rezidentai jau buvo girdėję, nes atsiliepimai tiesiog sėkmingai keliauja iš lūpų į lūpas. Išgirdome širdį glostančių mūsų ligoninės ir galimybių joje dirbti vertinimų. Kaip ir apie patį Alytų kaip apie žalią, kompaktišką, modernėjantį ir perspektyvų galimybių miestą. Vadinasi, darome kažką tikrai gerai! Sulaukėme išskirtinio dėmesio ir sužinojome, kad Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio pristatyta savivaldybės teikiama parama naujai atvykstantiems medikams išties yra viliojanti. Pokalbio su studentais metu išgirdau lūkesčius, motyvus, kas juos paskatintų rinktis mūsų regioninę ligoninę. Neslėpsiu, keliama aukšta kartelė, tačiau suprantu, kad kamuolys nėra vienose rankose, kad gydytojų poreikis auga milžiniškais mastais. O taisyklė, kas pirmesnis, tas gudresnis, čia įgyja tiesioginę reikšmę. Tad kviečiu rezidentus išnaudoti visas siūlomas galimybes dirbti didžiausioje Pietų Lietuvos gydymo įstaigoje ir tiesiogiai semtis patirties iš platų bagažą naujausių žinių Lietuvoje ir užsienyje sukaupusių mūsų įstaigos gydytojų“, – sako Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktorius Svajūnas Žukauskas.

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių