Rumšiškių žibintų ir šviesų festivalis „Mėnulio takais“

 Rumšiškių žibintų ir šviesų festivalis „Mėnulio takais“

Pažiūrėkite į naktinį dangų – ten beribė erdvė, kur sklando amžinybė, ir tik nakties sergėtojas – Mėnulis – atveria tau vartus į stebuklingą ir paslaptingą nuotykį – „Mėnulio takais“.

Pasinerkite į pasaką, pajuskite šviesos galią kartu su pirmą kartą Lietuvoje vyksiančiu šviesos instaliacijų ir žibintų festivaliu „Mėnulio takais“.

Unikalioje erdvėje, Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse, vyksiantis festivalis kviečia Jus pasinerti į magišką pasaulį, kuriame sutiksite paslaptingų miško gyventojų, laumių, angelų, lietuvių kultūros ir istorijos įkvėptų šviesos skulptūrų ir, be abejo, didžiausių žiemos švenčių pranašą „Elnią devyniaragį“. O bent trumpam užsimiršti, pasinerti į svajonių ir sapnų karalystę, pabūti tarsi nesvarumo būsenoje kvies „Žvaigždžių miškas“.

Stebuklinga kelionė visai šeimai prasideda nuo lapkričio 4 d. ir tęsis iki vasario 4 dienos, ardesu (Lietuvos liaudies buities muziejus L. Lekavičiaus g. 2, Rumšiškės).

DARBO LAIKAS:
Nuo lapkričio 4 d.
– ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.
Gruodžio mėnesį – ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais, išskyrus gruodžio 24 d. ir gruodžio 31 d. Papildomai dirbsime 25, 26 ir 27 dienomis.

Sausio mėnesį – ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

Vasario mėnesį – kasdien iki vasario 4 d.

Lankymo valandos: 17:00–22:00 val. (paskutiniai lankytojai įleidžiami 21:00 val.);

Į festivalį galima pasiimti ir gyvūnus, bet būtina juos vestis su pavadėliu ir nepamiršti maišiukų.

Bilietus įsigyti galite: Pirkti bilietus — Mėnulio takais (menuliotakais.lt)

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių