Šaltinių gatvėje neatsargus senolio elgesys sukėlė ant kojų kaimynus, policiją ir ugniagesius

 Šaltinių gatvėje neatsargus senolio elgesys sukėlė ant kojų kaimynus, policiją ir ugniagesius

Ina Grigūnaitė “alytiskis.lt”

Ketvirtadienį, gegužės mėn. 26 d., po pietų Alytuje, Šaltinių gatvėje, prie 2-ojo namo, kilo sumaištis, mat, nuo ryto gyventojus jau kankino dujų kvapas, sklindantis iš vieno buto. Išsigandę gyventojai iškvietė ugniagesius, kurie skubiai atvyko gelbėti žmonių keliais ekipažais, o kartu su jais ir policija. 

Kas šiandien matė lekiančius kaukiančius automobilius, tikriausiai pagalvojo, kad Alytuje kažkur kilo didžiausias gaisras. Laimei, gaisro ir didesnių nelaimių išvengta. Butas, iš kurio sklido atsuktų dijų kvapas, priklauso garbingo amžiaus vienišam senoliui Nikolajui Šuruchajevui. . Iš pradžių buvo pamanyta, kad senolis galėjo uždusti ar kažkas kita negero jam nutiko. Tad jaudintis būta dėl jo.

Ugniagesiai – gelbėtojai kuo skubiau užsuko dujas visame name. Buvo atrakintos durys ir patikrintas butas. Senolio jame nebuvo. Kalbantis su kaimynais tapo aišku, kad 80 -tis ryte išėjo iš namų, palikęs atsuktą dujų čiaupą. Kaimynė iš to paties aukšto sakė, kad jau 9:30 pajuto nedidelį dujų kvapą, po to jis vis stiprėjo. Taigi, sujudo visi Šaltinių gatvės 2 namo  gyventojai.

Senelis iki vakaro taip ir nepasirodė namuose, dingo kaip į vandenį. Kaimynai skundėsi, kad senasis kaimynas dažnai sukelia nepatogumų. Tai lemputes išsukinėja, tai lenda prie elektros skaitliukų. Dažnai po tokių ,,meistravimų” net dingsta elektra. Žmonės jaučoasi nesaugūs, nes dėl neatsargaus jo elgesio gali tikėtis bet ko.

Anot gaisrininkų, panašių atvejų nutinka retai, tik kartą  ar du per metus.


Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių