Šeimos tragedija Vilkyškiuose: įtariama, kad vyras namuose nužudęs žmoną, pats užsimušė eismo įvykyje

 Šeimos tragedija Vilkyškiuose: įtariama, kad vyras namuose nužudęs žmoną, pats užsimušė eismo įvykyje

Sekmadienį Pagėgių savivaldybėje, Vilkyškių miestelyje, šeimos drama baigėsi dviejomis netektimis. Kelyje Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda žuvęs vyras, kaip įtariama, prieš tai nužudė savo žmoną.

Pareigūnus pirmiausia pasiekė žinia apie tragedija pasibaigusią avariją. Sekmadienį apie 21.29 val. kelyje Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda, vyras, gim. 1959 m., vairuodamas automobilį „Chevrolet Captiva“ trenkėsi į pakelės medį. Atvykus medikams buvo konstatuota vyro mirtis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Į eismo įvykio vietą atvykę pareigūnai bandė susisiekti su žuvusiojo artimaisiais. Nepavykus prisiskambinti piliečio žmonai, policija apie 22.35 val. nuvyko į sutuoktinių namus Vilkyškių miestelyje. 

Ten rastas mirusios moters (gim. 1965 m.) kūnas su daugybinėmis smurto žymėmis. Įtariamasis – vyras, žuvęs per eismo įvykį Pagėgių sav., lapkričio 19 d. apie 21 val. 30 min.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal dėl artimojo giminaičio ar šeimos nario nužudymo.  Šeima į policijos akiratį nebuvo patekusi Kaip naujienų portalui tv3.lt teigė Tauragės AVPK Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė, šeima buvo tvarkinga ir anksčiau policijai nebuvo žinoma. Neatmetama versija, kad po kruvino konflikto vyras avariją galėjo sukelti pats. Tikslias įvykio aplinkybes parodys tyrimas.

Pagal TV3.lt

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių