Simno aktyvas padėkojo šeimos gydytojai Jūratei Overaitytei-Jakubavičienei (video)

 Simno aktyvas padėkojo šeimos gydytojai Jūratei Overaitytei-Jakubavičienei (video)

Rugsėjo 15 dieną Alytaus rajono Simno miesto įstaigų atstovai už nuoširdų 24 metų darbą Simno ambulatorijoje, padėkojo čia paskutinę dieną dirbusiai vedėjai ir šeimos gydytojai Jūratei Overaitytei – Jakubavičienei.

Gydytojai visi palinkėjo sveikatos ir sėkmės kitame etape. O ji jiems dėkodama už ilgametę draugystę, sakė, kad visų svarbiausia yra žmoniškumas ir atsakomybė, o pokyčiai be šito, ne visada išeina į naudą.

Ištikimiausiems pacientams Jūratė Overaitytė – Jakubavičienė sako neliūdėti, jei tik panorės, ją susiras ir Alytuje. Kaip ir anksčiau, ištikus bėdai bet kada jai pasiskambins ir gaus patarimų, priims artimiausiu metu.

Naujienos iš interneto

2 Komentarai

  • Čia kaip suprast aktyvas?Aktyvas buvo sovietiniais laikais dabar bendruomenės.Na jeigu pas jus aktyvas tai kur aktyvo pirmininkas Algirdas?

  • Ar jums nepabodo skalyti, prie jūsų minimo krąštas buvo pilnai apsirūpinę,o dabar ubagija užveista,dauguma jau į kitus kraštus elgetauti išvyko nes čionai jau nebeliko pas ką užsukti.Belikę pensininkai ir pas juos palikti maži anūkai,nes jų tėvai svetimuose kraštuose elgetauja. Tuo jų užvargtu kruvinu prakaitu išsilaiko savo vaikus ir padeda juos prižiūrintiems tėvams ir sunkiai iš ubagiškų pensijų besiverčiantiems seneliams.O kokia graži mūsų Lietuva,kai palinkus liepa ji linguos ilgai,o kas panorėjąs ant tos liepos …

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių