Skanėstai ar konservai šunims? Ką pasirinkti?

 Skanėstai ar konservai šunims? Ką pasirinkti?

Skanėstai ir konservai leidžia papildyti savo augintinių mitybą. Skanėstai yra puikus būdas parodyti šuniui dėmesį ir meilę, skatinti gerą elgesį ir lavinti mokymąsi. Tuo tarpu, konservai leidžia papildyti šuns mitybą jo mėgiamais skoniais bei aprūpinti jį visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis. Šunys mėgsta skanėstus ir konservus dėl intensyvesnio jų skonio ir kvapo, kuris sukelia jiems džiaugsmą ir susijaudinimą valgant. Taigi, šie maisto produktai ne tik patenkina šuns skonio receptorius, bet ir sukuria stiprų ryšį tarp šuns ir jo šeimininko.

Skanėstai šunims

Skanėstai šunims yra ne tik priedas prie mitybos, bet ir puiki galimybė parodyti savo augintiniui dėmesį ir meilę. Tai yra specialūs skanėstai, kurie gali būti naudojami kaip apdovanojimai už gerą elgesį, kaip mokymo įrankis ar tiesiog kaip malonus gestas, rodantis šuniui, kad jis jums rūpi. Skanėstai taip pat gali būti naudingi, skatinant šunis judėti ir lavinti jų gebėjimus per žaidimus ar užduotis. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į skanėstų sudėtį ir kokybę, kad šie būtų ne tik skanūs, bet ir saugūs jūsų augintiniui. Taigi, svarbu pasirinkti kokybiškus ir tinkamai suderintus produktus, atitinkančius jūsų augintinio poreikius ir sveikatą.

Skanėstų šunims galite įsigyti specializuotose gyvūnų prekių parduotuvėse. Pastarieji būna įvairių formų ir dydžių bei pritaikyti tam tikroms šunų veislėms. Gali būti sausainių, dešrelių, pynių, kaulų, pagaliukų ir kt. Kokybiški skanėstai dėl savo sudėties ir struktūros gali būti naudingi gyvūno sveikatai. Pavyzdžiui, yra tam tikrų skanėstų, kurių sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, apsaugančių nuo dantų akmenų susidarymo. Duodant šuniui tokius skanėstus išsivalo jo dantys bei masažuojamos dantenos ir taip užtikrinama burnos higiena.

Taisyklės šunų šeimininkams: kaip ir kada duoti skanuką?

  • Neviršykite rekomenduojamo kalorijų kiekio, kurį jūsų augintinis turėtų suvartoti per dieną pagal savo masę bei veislę. Skanėstai turėtų sudaryti ne daugiau kaip 10% dienos maisto.
  • Nereikia šuniui duoti per daug skanėstų. Jie turi būti tik kaip papildomas gardumynas ir negali visiškai pakeisti įprasto maisto.
  • Vietoje skanėstų šeimininkai taip pat gali duoti šuniui vitaminų, mineralų ar kitų maistinių medžiagų papildus, tam, kad palaikyti sveikus sąnarius arba gražią ir sveiką odą bei kailį. Tačiau turite būti atsargūs, kadangi įprasti pašarai savo sudėtyje jau turi tam tikrų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų, o kai kurių iš jų perteklius gali būti pavojingas gyvūno sveikatai.
  • Kartais vietoje skanėsto, už gerai atliktą darbą, galite pažaisti su šuniu arba duoti jam jo mėgstamiausią žaislą.  

Kam reikalingi skanėstai šunims?

Skanėstai padeda sustiprinti šeimininko ir šuns ryšį. Galite naudoti skanėstus treniruočių metu arba tiesiog kartais norėdami pradžiuginti savo keturkojį. Tačiau jokiu būdu neturėtumėte naudoti skanėstų norėdami atkreipti šuns dėmesį jei jis elgiasi netinkamai, nes taip galite tokį gyvūno elgesį tik sustiprinti. Jis gali imti kartoti tą patį veiksmą, kad gautų skanėstą. Be to, labai svarbu, kad skanėstai neturėtų neigiamos įtakos jūsų augintinio sveikatai, todėl turėtumėte juos rinktis atsakingai.

Konservai šunims

Tai patogus ir paprastas būdas papildyti savo augintinio mitybą. Šie paruošti maisto produktai leidžia paįvairinti kasdienę šunų mitybą bei užtikrina, kad jie gauna visas būtinas maistines medžiagas, reikalingas jų organizmo funkcijoms palaikyti. Konservai šunims taip pat gali būti naudingi tiems, kurie neturi laiko ar galimybės ruošti augintiniui maisto namuose. Konservai leidžia suteikti savo augintiniui įvairią bei subalansuotą mitybą. Tačiau, kaip ir su bet kuriuo maistu, svarbu įvertinti konservų sudėtį ir kokybę, kad galėtumėte užtikrinti augintinio sveikatą. Būtent todėl svarbu rinktis kokybiškus ir subalansuotus produktus, atitinkančius mūsų augintinio individualius poreikius ir sveikatos būklę.

Kur galiu įsigyti skanėstų bei konservų šunims?

Yra didelis ir įvairus skanėstų ir konservų pasirinkimas, kuris tenkina skirtingus šunų skonio poreikius ir tuo pačiu puoselėja jų sveikatą. Mumbo gyvūnų prekių parduotuvėje galite rasti didelį skanėstų ir konservų pasirinkimą, pritaikytą įvairioms šunų veislėms, amžiui ir skonio preferencijoms. Be to, yra įvairių skanėstų ir konservų rūšių, praturtintų vitaminais ar mineralais, skirtų konkretiems sveikatos poreikiams ar papildomam energijos šaltiniui.

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių