Stiprus kūnas ir geras tonusas: šiuolaikinės terapijos ir sveikatingumo inovacijos

 Stiprus kūnas ir geras tonusas: šiuolaikinės terapijos ir sveikatingumo inovacijos

Šiuolaikiniame pasaulyje vienu iš didžiausių prioritetų tampa sveikas ir stiprus kūnas. Tačiau kartais net ir palaikydami sveiką gyvenimo būdą, užsiimdami aktyvia sportine veikla bei sveikai maitindamiesi jaučiame nepaaiškinamą jėgų ir energijos trūkumą, silpnumą raumenyse ar nuovargį net tuomet, kai, atrodo, esame pailsėję. Šiame straipsnyje aptarsime vieną iš dažnai pasitaikančių priežasčių, kuri gali lemti prastą fizinę savijautą.

Tam, kad mūsų kūnas būtų stiprus ir veiktų didžiausiomis pajėgomis, jį būtina aprūpinti visomis gyvybiškai būtinomis medžiagomis. Svarbų vaidmenį gerai savijautai atlieka pakankamas išgeriamo vandens kiekis, sveika mityba, praturtinta visais makro ir mikro elementais bei aktyvi fizinė veikla, kurios krūvis pritaikytas pagal kiekvieno individualius pajėgumus ir poreikius. Didelę įtaką gerai savijautai turi buvimas gryname ore bei saulės šviesa, kuri aprūpina mūsų organizmą taip reikalingu vitaminu D. Tačiau kartais, net ir įtraukus į savo kasdienybę visus minėtus atributus gerai savijautai, jaučiame nuovargį ir išsekimą. Tokiu atveju, vertėtų pasitikrinti, ar mūsų organizmui netrūksta geležies.

Geležis atlieka itin svarbų vaidmenį mūsų organizme. Ji dalyvauja raudonųjų kraujo kūnelių gamyboje, yra būtina organizmo augimui ir vystymuisi. Geležis padeda raumenims veikti efektyviau bei palaiko įvairias svarbiausias žmogaus kūno funkcijas, tad nenuostabu, kad geležies trūkumas pasireiškia silpnumu, nuovargiu bei energijos ir jėgų trūkumu. Nors geležį galime gauti valgydami baltymais praturtintą maistą – mėsą, žuvį ar kiaušinius – vertėtų paminėti, kad organizmas gana sunkiai pasisavina ir išsaugo geležies atsargas.  Net ir vartojant specialius geležies papildus, neretai juos tenka vartoti itin ilgai, nes savijauta gerėja vos vėžlio žingsniu.

Tad džiugu, kad šiuolaikinė medicina atrado inovatyvią alternatyvą įprastiems geriamiems geležies preparatams – tai Drops Clinic šeimos klinikoje atliekama intraveninė geležies terapija, kurios metu geležis patenka tiesiai į kraujotaką, greitai atstatydama geležies trūkumą organizme. Skirtingai nei vartojant įprastus geležies papildus, po šios infuzinės geležies terapijos teigiamas poveikis jaučiamas jau po 3-4 dienų. Prieš atliekant geležies terapiją, Drops Clinic šeimos klinikoje yra atliekamas tyrimas, kuris leidžia parinkti kiekvienam individualiai tinkantį geležies preparatą. Tam, kad geležis būtų pasisavinta dar efektyviau, į lašelinės sudėtį įeina ir vitaminas C, kuris užtikrina lengvesnį geležies pasisavinimą organizme bei turi daug naudingų savybių mūsų kūnui – stiprina imunitetą, palaiko normalią psichologinę būseną, padeda palaikyti energijos apykaitą. Po šios geležies terapijos nebejaučiamas energijos stygius bei nuovargis, atstatomos kūno jėgos ir stiprumas, gerėja kūno tonusas ir visos gyvybinės funkcijos.

Tad geležies kiekis mūsų organizme turi itin svarbią reikšmę ne tik mūsų sveikatai, bet ir gerai savijautai. Nors kartais geležį organizmas pasisavina gana sunkiai, šiuolaikinės intraveninės geležies terapijos dėka galime džiaugtis efektyviu ir greitu teigiamu šios terapijos poveikiu, sustiprėjusiu organizmu, padidėjusia energija bei pagerėjusia savijauta.

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių