Suvalkų parduotuvėse gausu lietuvių

 Suvalkų parduotuvėse gausu lietuvių

Danielius

Nors gigantė “Maxima” pastaruoju laiku be perstojo reklamuoja savo akcijines pigias prekes ir siūlo geriau į Lenkiją nevažiuoti apsipirkti, tačiau lietuvaičiai to per daug nepaiso, ypatingai savaitgaliais visu greičiu dumia apsiprekinti į artimiausią kaimyninės šalies didmiestį Suvalkus. Populiariausiose “Lidl” bei “Biedronka” parduotuvėse mirgėte marga  lietuvių, netgi pardavėjos lenkės salėje norinčios pravažiuoti su prekių vežimais, klientams sako”atsiprašau”. Lietuvių gausą liudija ir aikštelėje esančių automobilių su lietuviškais numeriais rikiuotės.

Prekių kainos ir beje pasirinkimas gana geras ir optimalus: pieno pokas 3,2 proc. riebumo kainuoja 2.09 zloto, gerų miltų kilogramas 1,49 zl, sulčių litras 1,99 zl… priedo dar neužmirštant, kad zlotas šiandien svyruoja apie 85-89  lietuviškus centus.

Tiesa, jei pavasarį “Lidl” parduotuvėse būdavo lietuviškai parašyta, kurioje kasoje galima atsiskaityti kortele, tai rudeniop jokio lietuviško užrašo jau nebematyti; visai realu, kad tam atsiliepė ir abiejų kaimyninių šalių politiniai nacionaliniai motyvai…


Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių