Tragedija: Alytaus Jonyno gatvėje 1 val. nakties įvykdyti trys žiaurūs išpuoliai

 Tragedija: Alytaus Jonyno gatvėje 1 val. nakties įvykdyti trys žiaurūs išpuoliai

Praeitą naktį apie 1 val. Alytaus m. Jonyno gatvėje įvykdyti trys žiaurūs išpuoliai prieš asmenis, iš kurių vienas dėl kaukolės lūžimo ir kraujo išsiliejimo į smegenis tolimesniam gydymui išvežtas į Kauno klinikas, kiti du buvo sužaoliti peiliu. Kol kas nežinoma, ar tai buvo susiję įvykiai, todėl dėl to turės rimtai padirbėti policijos pareigūnai. Laukiame jų detalesnio komentaro…

Iš įvykių suvestinės:

1. Rugsėjo 10 d. apie 1 val. Alytuje, Jonyno g., vyrą (g. 1987 m.) sumušė nepažįstami asmenys. Ligoninėje medikai nustatė kraujo išsiliejimą į smegenis, kaukolės lūžį, tolismesniam gydymui išvežtas į Kauno klinikas.

2. Rugsėjo 10 d. apie 1 val. Alytuje, Jonyno g., į atrakintą butą įsibrovė trys nepažįstami asmenys, kurie galimai peiliu sužalojo vyrą (g. 1973 m.), kuris dėl krūtinės ląstos priekinės sienos durtos žaizdos bei žandikaulio lūžimo, po medikų apžiūros, gydomas ambulatoriškai.

3. Rugsėjo 10 d. apie 1 val. 10 min. į Alytaus ligoninę pristatytas ir dėl durtinės žaizdos pilve paguldytas vyras (g. 1986 m.), kurį tą pačią naktį apie 1 val. Alytuje, A. Jonyno g., prie kavinės peiliu sužalojo nepažįstamas asmuo.


Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių