Varėnos l/d „Žilvitis” vaikus aplankė rašytojas Paulius Norvila

 Varėnos l/d „Žilvitis” vaikus aplankė rašytojas Paulius Norvila

Liepos 3 d. į susitikimą su rašytoju Paulium Norvila atskubėjo būrys Varėnos lopšelio-darželio „Žilvitis“ ugdytinių su energingąja auklėtoja Rene Karsokiene.

Rašytojas bibliotekai atvežė dovanų – krūvą naujausių ir įdomiausių knygų, kurias perdavė Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka už tai, kad pavasarį aktyviai dalyvavome skaitymo skatinimo akcijoje „Tėčiai skaito vaikams“.

Paulius Norvila – žinomas lietuvių poetas, poezijos konkursų laureatas, parašęs penkias knygas suaugusiems ir keturias vaikams – pristatė naujausią savo eilėraščių knygą „Išprotėję eilėraščiai“. Skaitė linksmus ir žaismingus eilėraštukus  „Šaka“, „16“, „Užsigavau“, „Būk“ ir kt., rodė dailininkės Salvijos Vaičikonytės iliustracijas ir ragino vaikus pabandyti pažvelgti į pasaulį kitaip. Smalsieji klausytojai drąsiai dalijosi savo įžvalgomis apie išgirstus eilėraščius, aktyviai atsakinėjo į rašytojo klausimus.

Svečias vaikus supažindino su rašytojo darbu, ragino spėlioti, ko reikia, kad atsirastų knyga, kiek ir kokių specialybių žmonių turi prisiliesti prie knygos, kol ji pasiekia skaitytoją.

Džiaugiamės sulaukę įdomaus svečio ir gavę dovanų, kuriomis greitai galės džiaugtis visi mūsų skaitytojai. Dėkojame Pauliui Norvilai už padovanotą naujausią savo eilėraščių knygą!

#Tėčiaiskaitovaikams

Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus vedėja Jurgita Žukienė

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių