Varėnos vaikų darželio “Žilvitis” “Gandriukų” grupės paskutinis koncertas (foto)

 Varėnos vaikų darželio “Žilvitis” “Gandriukų” grupės paskutinis koncertas (foto)
Dainora
Šventinių nuotaikų kupini Varėnos vaikų l/d ”Žilvitis” ”Gandriukų” grupės auklėtiniai savo tėvelius ir mamytes kvietė į paskutinį kartą šiame darželyje surengtą koncertinį vakarą. Sulig šiuo renginiu vaikai atsisveikino su jų taip pamėgtu darželiu, kuriame bėgo pats nerūpestingiausias vaikystės laikmetis, kur išmokta begalė dainelių, pažintos pirmos raidės ir skaičiai, kur visada juos lydėjo šilti auklėtojų žvilgsniai, paguosdavo mažuosius švelnūs jų žodžiai.
Koncerto metu vaikučiai vartydami ”Vaikystės knygos” puslapius gražiausias eiles, skambiausias dainas skyrė savo artimiesiems ir grupės vadovėms, taip pat skambėjo darželio ugdytinių grojamos muzikinės melodijos. Plojimai žiūrovų tarpe netilo, šiems stebint kaip smagiai jų atžalos sukasi šokio sukūryje. Vėliau ir suaugusieji turėjo progą su savo vaikais pašokti valso ritmu.
Nuoširdžiausiais palinkėjimais vaikus į tolimesnįjį jų gyvenimo etapą, palydėjo ir grupės auklėtojos L.Alubauskienė bei R.Karsokienė,  o l/d ”Žilvitis” direktorės pavaduotoja jiems linkėjo didelės sėkmės, ryžto ir gražių pasiekimų mokykliniame pasaulyje. Koncertinei daliai baigiantis ”Gandriukų” grupės vaikų vardu jų mamos tardamos nuoširdų padėkos žodį auklėtojoms už gražų vaikų auklėjimą bei vedimą į šviesesnį rytojų, įteikė dovanas ir gėles. Na, o šios atsisveikindamos su savo mažaisiais ”išdykėliais” taip pat vaikams įteikė atminimo dovanėles bei bei nominavo juos įvairiose metų nominacijose. Šventiniui vakarui besitęsiant, visi darželio kieme susirinko į įvairiaspalvių balionų ir dangaus žibintų paleidimo momentą. Na, o po šios atrakcijos visi šaunią, pilną jaunatviško klegesio kompaniją, kavinė ”Šaka” kvietė pakvietė užsukti į ją ir pasivaišinti proginiu tortu bei pica.

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių