Alytaus rajone atidarytas vienintelis Lietuvoje mini golfo aikštynas

 Alytaus rajone atidarytas vienintelis Lietuvoje mini golfo aikštynas

Šiandien, gegužės 24 d., rajono vadovams bei svečiams pristatyta išskirtinė pramoga. Vienintelis toks visoje Lietuvoje – profesionalus mini golfo aikštynas. 

„Iš tikrųjų, labai džiaugiuosi, kad Alytaus rajone ne tik kuriasi nauji verslai, bet ir plečiasi esami. Tai labai geras ženklas. Mini golfo aikštyno mūsų krašte dar nebuvo. Todėl labai smagu, kad Alytaus rajono gyventojai ir svečiai turės dar daugiau pramogų ir galimybių gerai praleisti laiką su šeima, draugais, kolegom ar kaimynais. Galiu tik įsivaizduoti, kiek laiko, pastangų ir investicijų kainavo šis projektas. Todėl iš visos širdies linkiu, kad visos investicijos atsipirktų su kaupu ir kad viskas eitųsi kaip sviestu patepta!“, – naujos ir unikalios pramogos pristatymo metu kalbėjo Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė.

 Mini golfo žaidimą Mindaugas ir Giedrė Aldoniai pirmą kartą išvydo lankydamiesi tarptautinėje pramogų parodoje. Kiek vėliau – apžiūrėję jau įrengtą aikštyną Amsterdame – nė akimirką nesudvejojo „reikia tokią pramogą sukurti ir Alytaus rajone“.

Idėjai, gimusiai prieš penkerius metus, įgyvendinti reikėjo nemažai kantrybės ir atkaklumo. Mat darbų planus ir eigą gerokai pakoregavo kilusi Covid-19 pandemija, tad ir pramogos starto rajone teko palaukti.

Alytaus rajone įsikūrusį aikštyną galima pavadinti tarptautiniu projektu – popieriaus lape išsamiai nubraižytas projektas gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose, technines konsultacijas teikė Švedijos įmonė, o įgyvendino – lietuviai.

Verslininkai Mindaugas ir Giedrė Aldoniai tradicinį golfą žaidžia ir patys. Sako, kad labai padeda išvėdinti galvą, o vaikštinėjant gamtoje ir bemušinėjant kamuoliuką visai nejučiomis įveiki ir 10 kilometrų.

„Tikram golfo laukui reikalinga didžiulė nuo 60 iki 80 hektarų užimanti teritorija, tuo tarpu mini golfui užtenka vos 60 arų ploto“, – savo sprendimą pramogų parke „Tarzanija“ įrengti mažąjį golfo variantą aiškina verslininkai.

Žaisti gali visi

„Pramoginį mini golfą gali žaisti visi“, – įsitikinusi G. Aldonienė. Išbandyti naują pramogą Alytaus rajone kviečiamos tiek šeimos su vaikais, tiek aktyvūs senjorai. Pradedantieji galės tiesiog gerai praleisti laiką, pajausti žaidimo subtilybes bei kylantį azartą, o golfo žaidimo entuziastai – tobulinti kamuoliuko ridenimo techniką. 

18 skirtingo sudėtingumo duobučių sudarančią trasą gali išmėginti ir vienas pramogautojas, ir grupė iki 36 asmenų.

Viskas, kuo reikia pasirūpinti, vykstant išmėginti naują atrakciją Alytaus rajone – tai gera nuotaika ir patogi laisvalaikio apranga. Reikalingas bazines žinias bei žaidimui būtiną įrangą atvykusiems suteiks golfo instruktorius. Didesniam azartui pasiekti besivaržant tarpusavyje – ir taškų skaičiavimo korteles.

„Alytaus rajone įrengtas, aukščiausius standartus atitinkantis ir visiškai į reljefą integruotas mini golfo aikštynas – vienintelis toks visoje Lietuvoje“, – kvietęs išbandyti naują pramogą atidarymo metu sakė M. Aldonis.

Lankytojai iš visos Lietuvos

Nuo 2009 metų Alytaus rajone veikiantis pramogų parkas „Tarzanija“ kviečia išbandyti praeitais metais visiškai atnaujintas laipynes medžiuose. Įdiegta aukščiausio lygio apsauga užtikrina ne tik pramogautojų ramybę, kad nukristi tiesiog neįmanoma, bet ir patogumą – kai kiekvienoje aikštelėje nereikia persikabinti laikančių karabinų.

G. Aldonienė sako, kad aktyvus ir žingeidus anūkas inspiruoja ir daugiau pramogų, skirtų mažiesiems, tad šeimos planuose – „Mažųjų tarzanų“ pramogų parkas, kur savo jėgas galės išmėginti jauniausieji.

Sezono metu pramogų parkas „Tarzanija“ sulaukia apie 15 tūkst. lankytojų

Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Naujienos iš interneto

2 Komentarai

  • Šaunuoliai. Taip ir toliau. Sėkmės Jums.

    • Kodėl trinant komentarus , palikote tik teigiamą
      Nepatinka kad žmonės rašo teisybę.

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių