Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras – Lietuvos „TOP įmonė 2023“

 Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras – Lietuvos „TOP įmonė 2023“

Rezultatai niekada nemeluoja: 2023 metais Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras vėl pateko tapo Lietuvos TOP įmonių, kurios yra laikomos patikimiausiomis, stabiliausiomis ir finansiškai sėkmingomis, sąrašą.  

„Tai yra pripažinimas, atitinkantis aukštus vertinimo standartus. Rekvizitai.lt duomenimis jūs plėtojate skaidrų verslą, puoselėjate įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą rinkoje, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai“, – teigia kasmetinį Lietuvos TOP įmonių sąrašą skelbiantys Rekvizitai.lt atstovai. 
Griežtus „TOP įmonė 2023″ kriterijus atitinka tik 6% šalies įmonių. Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras į šį sąrašą patenka nebe pirmą kartą. 
„Mums didžiulė garbė būti tarp patikimiausių šalies verslo lyderių. Tokie reitingų rezultatai – tai ir patvirtinimas, kad einame teisingu keliu, ir motyvacija teikti prioritetą nevienadienėms vertybėms, kurios užtikrina ir įmonės veiklos stabilumą, ir visuomenės bei partnerių pasitikėjimą“, – sako Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Algirdas Reipas. 

Rekvizitai.lt nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo. 

TOP ĮMONĖS 2023 – tai pelningos verslo įmonės, kuriančios ilgalaikę vertę ir klojančios tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro informacija 

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių