Aplinkos ministras ketvirtadienį Alytuje pristatys, kaip pradedamos tvarkyti po UAB „Ekologistika“ gaisro likusios padangų atliekos

 Aplinkos ministras ketvirtadienį Alytuje pristatys, kaip pradedamos tvarkyti po UAB „Ekologistika“ gaisro likusios padangų atliekos

V. Ščiavinsko nuotrauka

Renginio tipas: Spaudos konferencija
Renginio data: ketvirtadienis, 2024 vasario 15
Renginio pradžia: 10:30
Renginio vieta: Audėjų g. 7, Alytus

Ketvirtadienį, vasario 15 d., 10.30 val. kviečiame žurnalistus į spaudos konferenciją Alytuje, kurios metu bus galima stebėti, kaip pradedamos tvarkyti po bendrovėje „Ekologistika“ kilusio gaisro likusios padangos, jų plėšiniai ir kitos gumos atliekos.

Konferencijos vieta: UAB „Ekologistika“ patalpos, Audėjų g. 7, Alytus.

Šias atliekas, kurių yra daugiau nei 3 tūkst. tonų, išvežti iš įmonės teritorijos ir saugiai sutvarkyti, kad nebekeltų rizikos aplinkai, būtų eliminuotas gaisro pavojus ateityje, įsipareigojo UAB „Ekobazė“. Tai padaryti planuojama iki gegužės 21 d.

Spaudos konferencijoje dalyvaus aplinkos ministras Simonas Gentvilas, Aplinkos apsaugos departamento direktorius Giedrius Kadziauskas ir UAB „Ekobazė“ direktorė Marina Curko – Notkuvienė.

Žurnalistams bus sudaryta galimybė filmuoti, kaip vyksta atliekų tvarkymo darbai.

2019 m. spalio mėn. Alytuje įvykęs padangų gaisras, gesintas net 10 dienų, laikomas viena didžiausių pastarojo meto ekologinių katastrofų. Dėl oro taršos buvo paskelbta ekstremali situacija, vėliau dėl aplinkos užterštumo ūkininkams buvo uždrausta realizuoti savo produkciją.

Kontaktai žiniasklaidai: Aplinkos ministerijos Strateginės komunikacijos skyriaus vedėja Loreta Pilkienė, loreta.pilkiene@am.lt, tel. 370 614 32270.

BNS informacija

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių