Granulių katilas privačiame name: pasirinkimo ir įrengimo ypatumai

 Granulių katilas privačiame name: pasirinkimo ir įrengimo ypatumai

Rinkdamiesi katilą privačiam namui šildyti, daugelis renkasi granulinius katilus pirkti šiuolaikinius modelius galite “Ferroli” svetainėje, laisvalaikiu studijuodami asortimentą. Šildymas granulėmis yra puiki alternatyva dujiniam ir elektriniam šildymui taupumo požiūriu. Galėsite gerokai sutaupyti pinigų kurui, kartu nesumažindami savo namų komforto – juose visada bus šilta ir jauku. 

Granuliniai katilai – pagrindiniai privalumai

Yra daug rodiklių, kuriais granuliniai katilai yra pranašesni už kitų tipų katilus. Iš akivaizdžių privalumų verta paminėti šiuos:

  • veikimo efektyvumas;
  • patogumą eksploatuojant;
  • ekologiškumas, ekonomiškumas ir ilgaamžiškumas. 

Be to, svarbus komponentas yra darbo automatizavimas. Toks įrenginys gali dirbti iki savaitės autonominiu režimu, be žmogaus kontrolės. Taip pat verta atkreipti dėmesį į mažą zoniškumą. 

Granulinis katilas – pasirinkimas privačiam namui

Kaip išsirinkti granulinį katilą privačiam namui – daugeliui žmonių aktualus klausimas. Ir čia verta įsiklausyti į naudingas rekomendacijas:

  1. Renkantis svarbu atsižvelgti į tai, kad yra siauros specializacijos ir kombinuotų įrenginių – pirmuoju atveju naudojamas granulėms, antruoju – universalus, galintis dirbti ir su mediena, ir su anglimis. Yra modelių, veikiančių naudojant bet kokį kurą. 
  2. Reikėtų atkreipti dėmesį į įrangos galią – pageidautina nedidelė galios atsarga;
  3. Svarbus ir efektyvumas – rodiklis, rodantis šildymo procesą. 

Yra ir kitų tokio pasirinkimo privalumų. 

Granulių katilo įrengimas privačiame name atliekamas nustačius šilumos galią, kurios reikia namo plotui. Būtina apskaičiuoti šilumos nuostolius.

 

Granulinis katilas – kokį modelį pasirinkti

Granulinio katilo pasirinkimo subtilybes verta išstudijuoti iš anksto, kad galėtumėte drąsiai artėti prie klausimo, kaip išsirinkti geriausiai jūsų prioritetus atitinkantį įrenginio parametrus. 

Čia verta pabrėžti keletą svarbių dalykų:

  1. Galimi modeliai su retoriniu arba flakoniniu degikliu. Pirmuoju atveju galite naudoti bet kokios rūšies granules, taip pat anglis. Antrajame variante anglių naudoti negalima – tik medžio granules arba agropeletes. 
  2. Galimi automatiniai ir pusiau automatiniai katilai. mechaniniai katilai – priklausomai nuo žaliavos tiekimo tipo. 
  3. Ekologija ir ekonomiškumas yra svarbūs pasirinkimo komponentai. 

Apsisprendžiant dėl geriausio įrenginio pasirinkimo, verta atkreipti dėmesį į granulinį automatinį katilą su degikliu. Čia yra daug unikalių savybių. Verta pabrėžti visišką proceso automatizavimą ir maksimalią saugą, taip pat ekologiškumą ir didelį efektyvumą. Tokį įrenginį galima valdyti nuotoliniu būdu, kaip pagalbininką naudojant mobilųjį įtaisą. 

Iš modernių granulinių katilų modelių įvairovės kiekvienas galės išsirinkti geriausiai prioritetinius poreikius atitinkantį modelį. Tokie įrenginiai garantuoja ilgą degimą, automatizuotą nuolatinio šildymo sistemą. Jūsų namuose bus šilta, patogu, jauku. Visi modeliai turi visiško automatinio valdymo funkciją. Tai taikoma ir kuro uždegimui, ir degiklio užgesinimui. Įrenginį valdyti labai paprasta ir patogu. Be to, granulės yra ekologiškiausias kuras, o tai svarbu. 

Granulinių katilų palyginimas padės jums teisingai pasirinkti. Svetainėje pateikiami geriausi modeliai už malonias kainas. O toks derinys yra puikus sprendimas kiekvienam.

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių