Helovino diskoteka

 Helovino diskoteka

Helovino vakarą praleisk GARDE ir leisk muzikai užvaldyti tavo sielą! Šėlsime kartu su DJ RAUDĖ, skambant gąsdinančiai užvedančiai muzikai. Laukia ne tik žiauriai geras vakarėlis, bet ir kūną šiurpinantis siaubo kambarys ir visos HELOVINO šventei būtinos dekoracijos. Šį kartą GARDAS atskleis savo baisiausias paslaptis. Šiurpu!

Išskirtinis Helovino kostiumas BŪTINAS! Kuo baisiau, tuo geriau!

Griebk bilietą kakava.lt ir susitinkam baisiausiame metų vakarėlyje!

Durys atidaromos 20:00 val. Bilietus platina kakava.lt, moksleiviams ir studentams taikoma 50% nuolaida.

Visuomenės informavimo tikslu Alytaus kultūros centro (Pramonės g. 1B, Alytus, tel. +370 601 18524, el. p. komunikacija@alytuskc.lt)  organizuojamo renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad jo metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo įstaigą pristatančioje medžiagoje, puslapyje www.alytuskc.lt, socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. SVARBU. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą.
Išsamesnę informaciją apie fotografavimą ir (arba) filmavimą teikiame el. p. komunikacija@alytuskc.lt, tel. +370 601 18524.

Bilietai

Bilietų kaina: 6,06  Eur

AKC informacija

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių