Krokialaukio šventė “Kaip gyveni, kaimyne” (foto+video)

 Krokialaukio šventė “Kaip gyveni, kaimyne” (foto+video)

Alytaus rajone tradiciškai rugpjūčio mėnesį organizuojama šeimų šventė. Šiais metais ji vyko Krokialaukyje kartu su bendruomeniškumo vakaru „Kaip gyveni, kaimyne?“.

Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas pasveikino į šventę susirinkusias šeimas, Krokialaukio bendruomenę ir atvykusius kaimynus iš kitų seniūnijų. Jis pasidžiaugė gausiomis šeimomis ir kaimynų švente, kuria krokialaukiečiai užkrėtė visą rajoną. 

Šventėje dalyvavęs savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius džiaugėsi, kad į šventė Krokialaukyje subūrė seniūnijų šeimas, sukvietė pabendrauti vietinius ir kitų seniūnijų gyventojus.

Šeimų šventės ir bendruomeniškumo vakaro dalyviams Alytaus rajono savivaldybė padovanojo iliuzionisto Manto Wizard pasirodymą. Jo atliekami triukai žavėjo ir stebino tiek vaikus, tiek suaugusius.

 

Šventėje dalyvavusioms rajono šeimoms su vaikais savivaldybės socialinės darbuotojos įteikė savivaldybės dovanas, vaikams skirtus dantų priežiūros rinkinius. 

Scenoje koncertavo rajono kolektyvai, legendinė grupė „Nerija“. Vaikai šurmuliavo jiems skirtose erdvėse, mokėsi sveikos gyvensenos, dantų priežiūros, rungtyniavo estafetėse – užsiėmimus organizavo rajono visuomenės sveikatos biuras. Alytaus vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai mokė saugaus elgesio gatvėje ir kelyje, su vaikučiais bendravo jų herojus Amsis.

Lietuvos automobilių kelių direkcija šventės dalyvius kvietė išbandyti automobilių saugos diržų efektyvumą ir patirti, kas vyksta verčiantis transporto priemonei.

Kultūros centro Krokialaukio skyriaus darbuotojos visus vaišino saldžia ryžių koše, o šeimininkai Krokialaukio bendruomenė svečius ir kaimynus vaišino kopūstiene ir žuviene.

Šeimas ir kaimynus pabendrauti ir pasilinksminti kvietė ir šventę organizavo Alytaus rajono savivaldybė, Alytaus rajono kultūros centras ir Krokialaukio skyrius, seniūnija, Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija, Krokialaukio kaimo bendruomenė.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Jogailės Čyžiūtės video, Karolinos Jakubavičiūtės foto:Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių