Laisvės alėjoje bėgiojo nuogas buvęs krepšininkas dabar „TikTok” žvaigždė

 Laisvės alėjoje bėgiojo nuogas buvęs krepšininkas dabar  „TikTok” žvaigždė

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas užfiksavo Laisvės alėjoje bėgiojantį nuogą vyriškį.

Kaip teigė skaitytojas, vyras yra gerai žinomas socialiniame tinkle „TikTok“. „TikTok“ žvaigždė Laisvės alėja bėgo nuogas naktį iš šeštadienio į sekmadienį. Vėliau sulaikytas policijos. Kokia bauda gresia?“ – teiravosi vaizdo įrašu pasidalijęs kaunietis. Kaip matyti vaizdo įraše, vyras pačioje Kauno širdyje bėgo visiškai nuogas, prisidengdamas lytinį organą. Tikėtina, kad su telefonu rankoje filmavo savo naktinį bėgimą ir tiesiogiai transliavo savo gerbėjams socialiniame tinkle.

Kaip matoma „TikTok“ vaizdo įraše, nuoga žvaigždė buvo sulaikyta pareigūnų ir priversta apsirengti. „Kas vyksta Kaune“ dėl įvykio patikslinimo užklausą išsiuntė Kauno policijai. Gavę daugiau informacijos, publikaciją papildysime. Delfi žiniomis, Laisvės alėjoje bėgiojęs vyras – buvęs krepšininkas Haroldas Saprykinas, „TikTok“ žinomas Saprės slapyvardžiu.

Didžiąją karjeros dalį vyras praleido Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), taip pat žaidė Irane bei 4-oje Italijos lygoje. Karjerą baigė 2022 metais atstovaudamas „Kretingai“, o pasaulinio pripažinimo sulaukė dėl neįtikėtinų metimų-triukų, vadinamųjų „trickshots“.

TV3.lt

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių