Meduoliais kvepiančios Kalėdos Alytaus rajone

 Meduoliais kvepiančios Kalėdos Alytaus rajone

Alytaus rajone – 12 kalėdinių stebuklų. Tiek šventinių eglučių įžiebimo renginių laukia – nuo muzikinės pasakos vaikams iki skambančių kalėdinių parkų.

O kad širdis nuo džiaugsmo apsaltų dar labiau – meduoliai visiems rajono vaikams. Pirmą kartą į Alytaus rajoną atvyksta kalėdomobilis!

Alytaus rajono Kalėdos prasideda Butrimonyse! Gruodžio 8-ąją unikalioje trikampėje Butrimonių aikštėje Jūsų laukia magiškas kalėdinės eglutės įžiebimo reginys. Nuostabi, mišku kvepianti žaliaskarė, milžinišku kalėdiniu žaisliuku pavirtęs fontanas, Kalėdų Senelio paštas, Astos Pilypaitės ir vaikučių koncertas, šventinė mugė, edukacijos, momentinės nuotraukos tiesiai iš nykštukų rankų. O kur dar garuojanti kakava, ant laužo kepami zefyriukai ir merės Rasos Vitkauskienės iniciatyva – gardūs meduoliai VISIEMS VAIKAMS. Vaikučius miestelio gatvelėmis ir aikštėje vežios kalėdomobilis. Kultūros centro Butrimonių skyriaus fojė vyks vaško žvakių gaminimo ir molinių angeliukų dekoravimo edukacijos. 

Šventinių eglučių įžiebimo maratoną pratęs Daugai. Čia džiugins nuotaikinga Sniego senio bei Kalėdų senio programa, o visiems šventės dalyviams sužvarbti neleis karšta sriuba ir arbata. Kartu su Kalėdų egle bus įžiebtas kalėdinių dekoracijų parkas.

Simne vaikų lauks ne tik Kalėdų senelis, saldžios dovanos, šviečiantis dekoracijų parkas, bet ir muzikinė pasaka vaikams „Susipyko žvėrys miške“. 

Kartu švęskime Kalėdas Alytaus rajone!

Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių