„Panevėžio statybos trestas“ pasirašė 13,5 mln. eurų vertės užsakymą su UAB „Juodeliai“

 „Panevėžio statybos trestas“ pasirašė 13,5 mln. eurų vertės užsakymą su UAB „Juodeliai“

AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST) pasirašė 13,5 mln. eurų vertės sutartį (įskaitant PVM) su viena didžiausių Europoje medinių padėklų ruošinių gamintojų UAB „Juodeliai“ dėl antro gamybos pastato statybos bei inžinerinių tinklų rekonstravimo. Plėtra numatyta Marijampolės savivaldybėje veikiančiame įmonės gamybiniame padalinyje, kuris atidarytas 2020 m.

PST rengs darbo projektą ir statys automatizuotos medienos apdirbimo gamybos pastatus, paruoštos produkcijos ir pjuvenų sandėliavimo stogines, priešgaisrinę siurblinę, taip pat numatoma įrengti vandens telkinį gaisrų gesinimui.

Pastatai sudarys ~14,7 tūkst. kv. m bendro ploto ir yra projektuojami kaip darnus kompleksas, tad būsimas naudotinas medžiagas bei spalvas ketinama derinti prie jau esamo gamybos pastato. Darbus numatoma atlikti iki 2024 metų birželio pabaigos.

„Antrosios „Juodelių“ gamyklos pastatas bus panašaus dydžio, kaip ir jau veikiančios, tačiau šios gamyklos profilis bus kiek kitoks nei pirmosios. Ji leis dar labiau išplėsti produktų asortimentą, naudoti gamybai įvairesnę žaliavą – kitus medienos sortimentus“, – teigia Petras Jašinskas, UAB „Juodeliai“ generalinis direktorius.

BNS informacija

Asociatyvi nuotrauka

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių