Popieriaus laikiklių privalumai, kaip išsirinkti tinkamą?

 Popieriaus laikiklių privalumai, kaip išsirinkti tinkamą?

Kaip žinoma, rankų valymas vienkartiniais popieriniais rankšluosčiais yra higieniškiausias būdas jas nusausinti. Patys rankšluosčiai, be akivaizdžios džiovinimo funkcijos, gali būti naudojami daugeliui skirtingų veiklų ir užduočių.

Kad būtų galima patenkinti platų rankšluosčių naudojimo spektrą, neužtenka jų palikti ant palangių, praustuvų ar krepšeliuose, nes tuomet jie praranda didžiausią privalumą – higieną. Tokie rankšluosčiai mums beveik iš karto sukelia higienos trūkumo jausmą, dėl kurio atsiranda nenoras juos naudoti.

Siekiant to išvengti, prekyboje pasirodė popierinių rankšluosčių laikikliai ar kitaip vadinami dozatoriai.

Orientuojantis į dozatorius, pagrindinis jų privalumas – tinkama konstrukcija, leidžianti tikslingai dozuoti pasirinktą gaminį, nepaisant to, ar turime omenyje rankšluostį ar tualetinį popierių. Gamintojai labai stengiasi gaminti tokius dozatorius, kurie savo išvaizda pritrauks daug gerbėjų ir atitiktų aukščiausius pasaulyje kokybės, funkcionalumo ir naudojimo ekonomiškumo standartus.

Vienas iš tų, kuriems pavyko pasiekti aukščiausią prestižą ir pasaulinės klasės prietaisų kokybę, yra Tork prekės ženklas, kuris jau dešimtmečius buvo prieinamas beveik kiekviename pasaulio kampelyje. Pažvelkime į vieną iš pavyzdinių popierinių rankšluosčių dalytuvų – H2 rankšluosčių sistemą. Šis sprendimas leidžia apsaugoti labai daug sekcijų ir yra skirtas daugeliui rinkos segmentų dėl įvairių tipų korpusų ir įdėklų. Rankšluosčių dozavimo sistema gali būti naudojama maisto gamyklose su mėlynu rankšluosčiu ir baltu jutikliniu dozatoriumi arba rankiniu dozatoriumi Šie dozatoriai leidžia išlaikyti labai aukštą higienos lygį, užkertant kelią kryžminiam bakterijų, virusų ir grybelių pernešimui.

Viešbučiuose galime naudoti nerūdijančio plieno dozatorius arba juodus jutiklinius dozatorius, kurie puikiai dera prie modernaus dizaino ir naujausių interjero dizaino tendencijų. Lygiai taip pat daug gerų dalykų galime pasakyti apie visą liniją, pagamintą iš nerūdijančio plieno, kuri yra išskirtinai gerai išdirbta ir nepalieka pirštų atspaudų dėl specialios dangos.

Svarstydami apie dozatoriaus pasirinkimą vonios kambariui, pradėkime nuo to, kas jį naudos, koks bus srauto intensyvumas ir kokio kliento daugiausiai tikimės. Šie parinkti parametrai leis tinkamai parinkti talpą, medžiagą, iš kurios bus gaminami dozatoriai, bei išvaizdą.

Paskutinis elementas, į kurį verta atsižvelgti, yra patalpos dydis ir laisvos vietos laikikliams, kad neteisingas jų pasirinkimas netrukdytų naudotis tam tikru vonios kambariu ir neapribotų jo funkcionalumo. Apsvarstę visus aspektus, mums bus daug lengviau priimti pagrįstą sprendimą.

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių