Renovuoti daugiabučius namus yra daug svarbiau nei sporto aikšteles, vis tiek nėra kam jose žaisti

 Renovuoti daugiabučius namus yra daug svarbiau nei sporto aikšteles, vis tiek nėra kam jose žaisti

Alytuje, kaip ir visoje šalyje, dabar didžiausios investicijos skiriamos daugiabučių namų renovacijai, o sporto aikštelėms nelabai. Juk vis tiek nelabai yra kam ten žaisti. Daugelis jų kadaise pastatytų stovi susidėvėjusios ir aplaužytos.

Teko užsukti į taip vadinamą miegamųjų namų kvartalą Naujojoje gatvėje, kur renovuoto namo ir bendrabučio tipo namų apsuptyje yra vargana asfaltuota krepšinio aikštelė, jau bebaigianti apaugti žole. Du krepšinio stovai prilinkę, aplaužyti. Puikiai matosi, kad šioje „parapijoje” buvusios aktyvaus sporto tradicijos jau smarkiai pasikeitusios. Vos akį užmetus bendrabučio link, būriavosi įvairaus amžiaus(nuo jauno iki ir vyresnio) piliečiai, rankose laikydami nežinia kokio turinio skardines ir visa kita. Tad apie kažkokius sportus čia kalbėti beprasmiška.

Tačiau bet kokiame minuse yra ir pliusų. Čia dabar gyventojams ramu, kamuoliai nebedunksi į žemę, tuo labiau jie ir į mašinas neatsitrenkia kaip anksčiau. Kol viskas gerai, tai posakis, kad „ir vilkas sotus, ir avis sveika” galioja, tačiau kaip vėliau bus, kokios pasekmės įvyks, sunku apibūdinti. Tačiau kiek į ką investuosi, tiek ir sugrįš.

Naujienos iš interneto

1 Komentaras

  • Prie bendrabučių yra puiki aptverta prižiūrėta sporto aikštelė ,

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių