Rugsėjo 1-osios šventė Alytaus kultūros centro amfiteatre

 Rugsėjo 1-osios šventė Alytaus kultūros centro amfiteatre

Žaibiškai praskriejusios vasaros pabaigą kviečiame paminėti triukšmingai ir smagiai įvairiausių pramogų kupiname Rugsėjo 1-osios renginyje. 

Prieš leisdamiesi į naują žinių ir mokslo kupiną nuotykį pašėlsime koncerte, mėgausimės puikiu filmu. GARDO CHILL ZONA siūlys dalyvauti  jaukiuose pokalbiuose su visiems puikiai pažįstamais atlikėjais.  

Vakaro šventinį koncertą pradės Alytaus jaunimo centro vokalinė studija VAJA, gėrėsimės ir visiems puikiai pažįstamos šio centro auklėtinės, solistės VAKARĖS JARMALAVIČIŪTĖS atliekamomis dainomis. Taip pat išgirsime ir grupių MELLO, SUTYLA, POP DU pasirodymus.

Kino klubas „Kino kablys“ visiems dovanos galimybę išvysti lietuviškai dubliuotą programos „Mokausi iš kino“ filmą „Net ir pelės keliauja į dangų“ (rež. Denisa Grimmová, Jan Bubeníček), pasakojantį apie tvirto charakterio pelytės ir introvertiškos lapės susitikimą gyvūnų rojuje, kuriame amžini priešai sužino, kad čia neveikia jiems įprastos sugyvenimo taisyklės. Nuotykių kupinoje kelionėje jiems teks pamiršti apie instinktus ir atrasti naują gyvenimo prasmę.kelionėje jiems teks pamiršti apie instinktus ir atrasti naują gyvenimo prasmę. 

GARDO CHILL ZONOJE besimėgaujant užkandžiais vyks pokalbis-susitikimas su jaunaisiais muzikos kūrėjais: POP DU ir MELLO grupių nariais. Vėliau išgirsime A TEMA COMEDY nario Nedo Zimanto gero humoro kupiną stand-up pasirodymą.

RENGINYS NEMOKAMAS

Projektą „Kino kablys“ iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras.

* Renginyje bus fotografuojama ir (ar) filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ir (ar) vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse.

Alytaus kultūros centro informacija

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių