Alytaus apskrities policijos ir medicinos atstovų susitikimas

 Alytaus apskrities policijos ir medicinos atstovų susitikimas
Lapkričio 16 dieną Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – Alytaus apskr. VPK) buvo organizuojamas policijos atstovų ir medicinos įstaigų vadovybės susitikimas, kurio metu buvo aptartos abiems profesijoms itin aktualios problemos. Susitikime dalyvavo Alytaus apskr. VPK viršininkas A. Jurgelevičius ir pavaduotojas V. Jaruševičius, skyrių atstovai bei Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktoriaus pavaduotojas D. Kačiurinas ir poliklinikos direktorius M. Jasaitis.

Pastaruoju metu su COVID-19 kovojantys medikai neretai tiek iš pačių pacientų, tiek iš jų artimųjų patiria psichologinį spaudimą, kalbant apie vakcinaciją ir su tuo susijusius aspektus. Jų atžvilgiu pasitaiko ir pacientų išpuolių, medikai sulaukia įvairaus pobūdžio grasinimų, priekaištų, kaltinimų, reikalavimų, taip pat kitų veiksmų, kai gali būti įžvelgiamos persekiojimo apraiškos.


Atsižvelgiant į susiklosčiusią padėtį, susitikimo tikslas buvo suteikti medicinos atstovams aktualią informaciją dėl galimybių ginti savo darbuotojų pažeistas teises kreipiantis į policiją, paskatinti pranešti apie tokius atvejus. Policijos pareigūnai paaiškino, kokia atsakomybė (administracinė ar baudžiamoji) ir už kokius konkrečius veiksmus yra nustatyta galiojančiuose teisės aktuose.

Policijos pareigūnai ir dalyvavę svečiai sutarė ir toliau glaudžiai bendradarbiauti ir keistis reikšminga informacija, kad kovojant su pasauliniu virusu nekiltų papildomų trukdžių ir nesklandumų, įgyvendinant savo tiesiogines pareigas.

Alytaus apskr. VPK informacija

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių