Butrimonių gimnazijos Meilės saloje skambėjo „Tautiška giesmė“

 Butrimonių gimnazijos Meilės saloje skambėjo „Tautiška giesmė“

„Tautiškos giesmės“ giedojimas kartu su savo bendruomene – vienas iš svarbiausių valstybingumo minėjimo momentų. Valstybė – tai mes: kokie esame mes, tokia ir valstybė. Šiais metais Lietuvos Respublikos Seimas Valstybės dieną paskelbė ir „Tautiškos giesmės“ diena.

Liepos 6-ąją būrys patriotiškai nusiteikusių Butrimonių seniūnijos gyventojų himną giedoti rinkosi į gimnazijos Meilės salą. Visus susirinkusius butrimoniškius ir svečius pasveikino Butrimonių gimnazijos direktorius Valdas Valvonis: ,,Valstybės diena – tai šventė, įprasminanti mūsų valstybingumą, bylojanti apie didingą istoriją, liudijanti, kad išmintis, vienybė, tikėjimas visada vainikuojami pergale. Didžiuokimės savo valstybe“. Gražios šventės su Lietuva širdyje palinkėjo Butrimonių seniūnas Andrius Karlonas. Pakilią šventinę nuotaiką kūrė folkloro ansamblio „Dėdės ir dėdienės“ (vad. Laima Kalinauskienė) atliekamos dainos.

Po iškilmės šventės dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti sriuba ir gaiviaisiais gėrimais, pasišilti prie laužo, kartu padainuoti, pabendrauti. Sriuba vaišino Butrimonių seniūnas A. Karlonas ir Butrimonių bendruomenės ,,Šviesa“ pirmininkė Zita Lukoševičienė. 

Butrimonių gimnazijos informacija


Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių