Butrimonių gimnazijos pirmokai rūpinasi beglobiais gyvūnais

 Butrimonių gimnazijos pirmokai rūpinasi beglobiais gyvūnais

Alytaus r. Butrimonių gimnazijos pirmokai kupini originalių idėjų ir veiklų. Viena iš jų – „Viduržiemio turgelis“, organizuotas paskutinįjį sausio trečiadienį. Idėja ieškoti įdomesnių užsiėmimo formų, kepinių, gaminių receptų, juos išbandyti kilo mokykloje įgyvendinant pilotinį 4K projekto modelį. Tai viena Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vykdomo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklų, kuria siekiama ugdyti mokinių įgūdžius savarankiškai kelti tikslus, įsivertinti savo pažangą, apmąstyti asmeninę tobulėjimo prasmę, skatinti mokinius vykdyti pačių inicijuotus projektus.

Kartu su tėveliais ir kitais namiškiais prigaminę įvairiausių gardumynų pirmokai pakvietė gimnazijos bendruomenę į „Viduržiemio turgelį“. Visas prekybos metu surinktas lėšas nuspręsta perduoti Alytaus beglobių gyvūnų organizacijai „Keturkojo viltis“. Lankydamiesi šioje organizacijoje mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su savanoriais, patys pamatyti, kokiomis sąlygomis gyvena gyvūnai, kokios paramos labiausiai stokojama.

Dėkojame pirmos klasės mokytojai Ritai Peckuvienei ir mokytojo padėjėjai Liusei Gecevičienei už sugebėjimą sudominti mokinius įvairiomis netradicinėmis ugdymo formomis ir metodais. Viliamės, kad iniciatyva paskutinįjį sausio trečiadienį organizuoti „Viduržiemio turgelį“ taps gražia tradicija, prie kurios prisijungs ir kitos klasės, bendruomenės nariai, o paaukojami pinigėliai pamaitins ir sušildys ne vieną globos ir rūpesčio stokojantį augintinį.

Butrimonių gimnazijos 4K koordinatorė, socialinė pedagogė Ramutė Jablonskienė


Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių