Kodėl negalima filmuoti Alytaus senjorų naktišokių?

 Kodėl negalima filmuoti Alytaus senjorų naktišokių?

Pirmadienį, gegužės mėn. 13 d. 18 val. Alytaus miesto kultūros centre ir vėl rengiami senjorų naktišokiai. Visus linksmins Mantas Mickevičius. Kviečiame senjorus pasišokti ir tradiciškai linksmai praleisti laiką.

Galite drąsiai atvykti – filmuojami, fotografuojami nebūsite, toks organizatorių sprendimas.

Po paskutinio viešo vasario mėn. 26 d. renginio filmavimo iki dabar sklando įvairiausi gandai, kodėl ir kaip čia atsitiko, kad niekas nebemato tokios populiarios šventės-subuvimo?

Atsakymą telefonu pateikė Alytaus miesto kultūros centro direktorė Kristina Daugelevičienė.

„Sulaukus nemažai atvykstančių senjorų pasišokti skundų, kad jie yra filmuojami ir juos paskui visi aptarinėja ir būna apšnekami, nusprendėme užtikrinti geresnę vakaronės kokybę ir niekam neleisti viešinti šių šokių. Tegu jie sau ramiai praleidžia laiką, pasibūna, jei neturi – atranda sau tinkamą porą, pasilinksmina.” – uždraudimą, viešinti kultūros centre šokančius žmones, apibūdino K. Daugelevičienė. – Toks draudimas galioja tik mūsų uždarose patalpose, o štai gegužės mėn. pabaigoje manau šokiai persikels į Alytaus miesto parką, į gamtos erdves, ir ten galės vieni kitus filmuoti į valias, kiek tik panorės.“

Visgi, vos baigėsi filmavimai, šiuose šokiuose daugiau žmonių nepadaugėjo, kaip tik sumažėjo. O ne vienas ir padūsavo, rimtokai apgailestavo, kad anksčiau šokti ir būti visiems matomam, kaip pozityviu pavyzdžiu, kad gali išeiti ir taip linksmai pavakaroti, buvo išties daug smagiau, nei dabar.

Organizatoriai iš miesto biudžeto lėšų samdo muzikantus ir atlikėjus, o štai visam „paradui” yra kam vadovauti.

„O taip, mūsų žiūrovai ir šokėjai dabar yra labai išlepinti, ir nesvarbu, kad daug ko gauna nemokamai, tačiau į visų pageidavimus turime atsižvelgti, vykdyti pagal galimybes.”- pokalbį baigė K. Daugelevičienė.

Pasitaiko ir tiesioginių grasinimų tam kas filmuoja – Danielius.net, kaip Blindos filme – snukį žada subjauroti. Ir štai dėl tokių kelių aktyvių veikėjų, visi kiti normalūs ir padorūs nukenčia. Na, bet neužilgo išėjus į miesto erdves, viskas stosis į savo vietas. Bus ir filmų, ir daug įvairių nuotraukų. Ar draudimais kažkas dabar buvo pasiekta? Nežinau.

Danielius.net

P.S. Pasitaiko tiesiai rašančių youtube kanale:

Naujienos iš interneto

3 Komentarai

  • Filmuokit sau į sveikatą! Nedėkit visų šitų filmų visiems aptarinėti.
    Tegu linksminasi į sveikatą, bet žiūrėti nelabai malonu.

  • Filmuokit sau į sveikatą! Nedėkit visų šitų filmų visiems aptarinėti.
    Tegu linksminasi į sveikatą, bet žiūrėti nelabai malonu.
    AUKSINĖ MINTIS

  • aš su malonumu pasižiūriu. ačiū Dievui pažįstami veidai dirbome medvilnės kombinate…sveiki ir laimingi ir gyvi. daug kas jau išėjo. šokit į sveikatą ir džiaukitės gyvenimu

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių