Priešpaskutiniame Alytaus rajono proto mūšyje Dauguose – rekordiškai daug dalyvių!

 Priešpaskutiniame Alytaus rajono proto mūšyje Dauguose – rekordiškai daug dalyvių!

Lapkričio 18 d. Daugų kultūros namuose surengtas „Kartų protmūšis“, kuriame dalyvavo rekordiškai daug komandų – net 14, sugalvoti įdomūs jų pavadinimai. 

 

Dalyvių pasveikinti ir sėkmės palinkėti atvyko Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduoja Dalia Kitavičienė. Ji pasidžiaugė, kad daugiškiai noriai atsiliepė į kvietimą dalyvauti protmūšyje, susirinko išbandyti savo jėgas.  


„Nesitikėjau, kad jūsų bus tiek daug, bet kartu ir labai džiaugiuosi, nes šių renginių tikslas ir yra suburti gyventojus, kad jie pabūtų kartu, pabendrautų. To aš ir linkiu – gero laiko, sveiko azarto ir naujų žinių“,– kalbėjo vicemerė D. Kitavičienė.


 


Komandų pavadinimai linksmai atspindėjo Daugų seniūniją: „Paežeriniai“, „Ežero Kaimynai”, „Paskutinis šansas”, „Ciūdai” ir kt. Tarp proto mūšio dalyvių buvo ir Daugų  seniūnė Irma Kašėtienė.  

Pertraukų metu muzikinius kūrinius susirinkusiems dovanojo Jokūbas Šilalė, Kotryna Dabravolskaitė, Lukas Zapolskas, Aida Stivanello.  

 

Alytaus rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro atstovė pamokė kaip reikia mankštinti ne tik kūna, bet ir smegenis.  

  

Suskaičiavus visų turų balus, po įnirtingos kovos į finalą keliauja vos vieno taško persvarą turėjusi komanda „Griaustinis”.  

  

Primename, kad kitą penktadienį, lapkričio 25 d., paskutinis protmūšio turas Alovėje! Norintys dalyvauti – vis dar galite registruotis!


Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių