Protmūšis Raitininkuose Sigitui Jegelevičiui atminti

 Protmūšis Raitininkuose Sigitui Jegelevičiui atminti

Raitininkų seniūnija, Alytaus rajono viešosios bibliotekos Makniūnų ir Ryliškių filialai kartu su Raitininkų seniūnijos krašto muziejumi vasario 15 dieną 18 val. organizuoja protmūšį, skirtą kraštiečiui Sigitui Jegelevičiui atminti.

Ilgametis Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dėstytojas, doc. dr. Sigitas Jegelevičius (1938 m. sausio 10 d. g. Vabaliuose – 2014 m. vasario 22 d. Vilniuje)  buvo istorikas, vienas iškiliausių archyvistikos ir Lietuvos archyvų istorijos specialistų, palikęs gilų pėdsaką ne tik Raitininkų seniūnijos krašte, bet visoje Lietuvoje, už savo veiklą ne kartą apdovanotas.

Protmūšio klausimai bus susiję su Sigito Jegelevičiaus asmenybe, Lietuvos Valstybės atkūrimo diena, Alytaus rajonu bei kitomis temomis. Žaidime gali dalyvauti 4-6 narių komandos (pageidautina, kad renginio metu dalyviai būtų pasipuošę Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai tinkamais akcentais).

Informacija ir registracija el.paštu: info@rskm.lt arba telefonu: +370 623 11303

Renginio draugai: Alytaus rajono viešoji biblioteka, Alytaus turizmo informacijos centras, Europe Direct informacijos centras Alytuje, parduotuvių tinklas „Srovės“, Alytaus miesto bendruomenės centras, Makniūnų sodžiaus bendruomenė ir Raitininkų kaimo bendruomenė.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas visuomenės informavimo tikslais.

Raitininkų seniūnijos krašto muziejaus informacija

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių